Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy találjam meg a stílusom?...

Hogy találjam meg a stílusom? Ti nem szoktatok így érezni?

Figyelt kérdés

Mért érzem úgy hogy akàrmit veszek fel (lehet az a legmenőbb legújabb divatú de nem dràga ruha is), akkor se àll rajtam olyan jól mint mindenki máson..?

Hogy lehetne ezen vàltoztani?

Nem mások stílusát másolom (olyan ruhàkat veszek meg ami tetszik ès szerintem jól àll)


2016. okt. 28. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ülj le szépen, és kezdj el gondolkodni, hogy miben érzed magad a legjobban, a legtermészetesebben, milyen ruhadarabot hordanál éjjel-nappal.


színválasztás: ha van kedvenc színed/színeid, akkor válassz ilyen színben ruhákat (nekem pl. a fehér, piros és rózsaszín a kedvencem, a ruhatáram is ilyen színekből áll leginkább)


el kell döntened, hogy a sportos, az elegánsabb, vagy a divatosabb ruhák tetszenek jobban.


lehet hogy néha inkább lazulósan szeretnél öltözködni, néha meg elegánsabban, mikor hogy, milyen kedved van


szóval rágd át magad a témán :)

2016. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szerintem nézelődj divatoldalakon, instagramon, tumblr stb. oldalakon, milyen szetteket hordanak, mi mivel áll jól, hogyan hordják, mert lehet csak az a probléma, hogy pl felpróbálsz a boltban egy szoknyát, és azt mondod hogy milyen rosszul áll, pedig csak nem megy hozzá a felső és így tényleg "furcsán" nézel ki benne, vagy vastag hosszúujjút szeretnél, de az alatta lévő rövidujjún szörnyen néz ki, próbálj meg úgy elmenni vásárolni (ha ilyen nagy beruházásra gondolsz, hogy több nadrág, szoknya, több felső (vékony, vastag) úgy próbálod fel egyben őket, ihletet merítve internetes forrásokból. Nem pedig úgy mész el vásárolni, hogy most megveszek egy felsőt, aztán egy hét múlva megveszek egy farmert. Nem tudom, tudtam-e segíteni, remélem valamennyire igen. :)
2016. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!