Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most akkor milyen az Öltözködé...

Most akkor milyen az Öltözködési stílusom?

Figyelt kérdés

Par het múlva 13 leszek, és az elmúlt időszakban nagyon elkezdett érdekelni, hogy milyen is az en stílusom. Mindig is olyan dolgokat vettem fel amik tetszettek, ezek voltak a tipikus tömeg cuccok, (angol)feliratos póló, farmer,torna cipő... stb. Aztán így hirtelen, ötlettől vezérelve (meg persze tetszett is) kipróbáltam (ha lehet így mondani, bar ez elég hülye kifejezés rá ) a hippi stílust. Oltozkodesben. Mások igy hívták. En "mosolygoszeretemailagotpeacevirag" stílusnak hívtam. (Ezt a nevet...oké

.) Nagy,rózsaszín virágos hajpant, színes póló, rovidgatya, derekra kockás ing kötve, sok karkötő, szoval ez. Ja, es bekejeles nyaklánc. Erzem ez kezd lecsengeni, es egyre inkább a goth stílus kezd vonzani. Öltözködésben. Régebben sokat jártam feketében, ez passzolt is a rock-metal zenét hallgatok dolgomhoz. Ez A stilus is tetszik. MEg imádom az emok hajat,mert...csak olyan jo. tetszik. Par órája nézegettem Doris-tol videókat... a szobája, meg az,hogy ilyen rózsás regifajta papírokat használ... aztan említette, hogy vintage... mondom ez lesz az en stílusom... rá kerestem...es az oltozkodesben nem igazán jön be.. a szoknyát nem szeretem. Mármint irritálo, hogy kb. Semmi nincs alatta, így mindig ha néha (!) Veszek fel, akkor rovidgatyat veszek ala. Meg kicsit olyan kislanyosnak találom. De ugy osszhatasnak tetszik masokon, de nem hinném hogy jol ereznem magam benne. Mindenképp szeretnék egy öltözködési stílust. Hogy ne tömeg legyek. De rosszul csinálom. Hol ez, hol az tetszik. segítsetek szerintetek a leírtak alapjan milyen stílus illene hozzam? (Negatív, "kis dedoskent majd kinovod", "ennyi idosen ponizzal, ne itt irogass..." stb. Komikat ne irjatok, mert felesleges, es szerintem meg tudom itelni, hogy majdnem 13 evesen ponizzak, vagy magam kutassam. Plusz ez a "másokat le nézem mert meg nem 14 eves vagy fiatalabb nalam" dolog roppant bosszantó, es sok embernek rosszul esik. (Na De ez kicsit OFF, csak megemlítettem) Zavatodott lett a szoveg, sajnalom, eleg késő van, plusz totál össze vagyok zavarodva. Válaszokat elore is köszi )


2016. júl. 17. 02:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Várhattál volna míg kialszod magad, mert tényleg borzalmasra sikerült a leírásodO.o

A kérdésere a válasz: vegyes.

Még nem találtad meg a stílusod, így nem tudjuk megmondani, hogy éppen mit követsz. Fiatal vagy, nyugodtan próbálgathatod a stílusokat, azt vedd fel, amiben éppen jól érzed magad, amihez aznap kedved van. Aki meg emiatt beszól, lekell tojni. Nem másoknak kell öltözködni, hanem saját magunknak kell megfelelni.

Előbb utóbb ki fog alakulni a saját stílusod, ami a legközelebb áll hozzád. De ez lehet több év is. Most folyamatosan változik az ízlésed, de ezzel nincs semmi baj.

Én a 21-et töltöm ősszel, de még most is van, hogy amit fél éve örömmel viseltem, most rám sem lehetne erőszakolni. De olyan is, amit felnem vettem volna, most csak olyat akarok hordani. Ez van:)

Szóval ne aggódj, tényleg öltözz akár egyik nap színesben, másik nap feketében. A lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben, mert akkor nem azt fogják nézni hogy már megint másképp nézel ki, hanem hogy milyen magabiztos és boldog vagy.

Arra azért figyelj, hogy ne mondd magadról azt, hogy "márpedig én rocker vagyok" vagy "de én hippi vagyok". Az öltözködésed variáld, ne a személyiséged-életstílusod.

2016. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak igaza van.A vegyes a jó,nem az,hogy akkor csak gót,csak fekete ,hanem mindenféle.Ez a különlegesség-.Mert hidd el én sok hippit látok,tehát az sem különleges.Küldök 1-2 képet, hogy én pl hogy szoktam öltözködni mi tetszik.Ilyen pólókat New yorkerben,Kínaiban sehol nem találsz.Egyediek.Nem számosak.De nemis hippisek.Nem is lehet átlagosnak nevezni.Csak úgy jönnek, nem kell név a lényeg, hogy érezd magad JÓL benne .

1. [link]


2. [link]

2016. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!