Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SEGÍTSETEK! A farmerból hogy...

SEGÍTSETEK! A farmerból hogy tudom egy órán belül kiszedni a sárga foltot? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Tegnap este egy kis olajpötty keletkezett a farmeromon, amit ma felkell vegyek. lesikáltam szappanos vízzel és ma észrevettem, hogy sárga lett a folt körül, ahol lemostam. most lesikáltam egy nagyobb felületen ariellel meg öblítővel aztán vízzel lemostam, és most, hogy szárítottam a hajszárítóval megint sárga a vizes rész körül, csak sokkal nagyobb területen! mit csináljak??:(
2010. ápr. 27. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Vanish-sel(folyékony vagy szappan vagy por)vagy Ariellel sikáld át az egészet..aztán be a mosógépbe..
2010. ápr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az olaj- és zsírfoltot én mindig egy kis mosogatószerrel szedem ki (Pur, Jar). Odapöttyintek a foltra, pár percig rajta hagyom és utána bő vízzel átmosom. Eddig mindig bevált.
2010. ápr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az olaj folt nagyon kicsi volt, már nincs is ott, most azon rész körül van egy sárga "kör", ahol lesikáltam:S
2010. ápr. 27. 12:23
 4/6 anonim ***** válasza:

A sárga kör az már nem az olajfolt. Az az anyagban maradt mosószermaradék miatt van. Ha kimosnád az egészet, nyoma sem lenne.

Ha nincs időd kimosni, akkor csak TISZTA vízzel mosd át azt a területet

2010. ápr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jaaj köszi és ha este kimosom az egészet még kifog jönni?
2010. ápr. 27. 13:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen,ki fog jönni:)
2010. ápr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!