Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik? Megvegyem? SEGÍTSETEK...

Tetszik? Megvegyem? SEGÍTSETEK PLS!

Figyelt kérdés

[link]



így néz ki csak ezüst.

nekem nagyon-nagyon tetszik.

csak hát nagy.

ha kitömöm az orrát vattával akkor lesz a cipőnek baja?

állítólag le fogom úgy rúgni az orrát.

nincs kisebb, csak nagyobb.

10000 lenne.

megérné megvenni? jó nem sok de ha már veszek 10000-ért cipőt az már jó legyen... csak jönnek augusztusba is újak.

de nem lesz ilyen az száz (megkérdeztem anyum, ott dolgozik) és annyira tetszik.


vélemény is szeretnék!!!

mennyi 1-10-ig??

(jah és én írtam ki egy ugyanilyen kérdést csak arra nem kaptam elég választ és már nem lehet kiemelni)


2011. júl. 29. 10:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
strapabíró cipő, az tuti, nekem nagyon hasonlóm van.viszont attól függ, mennyire nagy, ha mondjuk 1 számmal nagyobb, akkor megvenném, de ha sokkal akkor biztos nem..:))
2011. júl. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

nagyon tetszik, de én olyan vagyok a cipőknél, hogyha nem pont jó, akkor nem veszem meg, mert fontos,hogy kényelmes legyen..:)

biztosan nem láttál hasonlót valahol?

2011. júl. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

amúgy igen, nagyon fontos hogy kényelmes legyen..de 10ezerért nem drága.én 25ért vettem az enyémet [link]

mondjuk én sportoláshoz használom:))

*első voltam

2011. júl. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
hát ha teljesen elöl van a lábujjam akkor be tudom dugni hátul az ujjam.
2011. júl. 29. 10:43
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

na, akkor simán megveheted.

Nagyon király, nagyon tetszik!! nekem is kell :(

Amugy hányas, és hány éves vagy?

2011. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
de hogy-hogy nem lehet kapni kisebb méretben?neten sem? mennyi idős vagy? :)
2011. júl. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
aszerint döntsd el, hoyg NEKED menyire tetszik. nekem nem annyira, meg hát ha nagyobb megsem venném
2011. júl. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem tetszik, de úgyse ez számít hanem hogy neked tetszik. Velem is előfordult ilyen. Teljesen beleszerettem egy cipőbe, de már csak egy volt belőle. 2 számmal nagyobb volt, de nem érdekelt. Végülis megoldottam úgy, hogy mindig vastag zoknival volt rajtam xD
2011. júl. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

13 éves vagyok (lány)

utolsó akció van belőle 4 db.

mellékesen 20 ezerről van 11-re de anyunak van 10% kedvezménye és ő ajánlott fel egy 12-ezres nike-t de ez sokkal jobb.

szerintem hétfőn bemegyek vele a munkahelyére, viszek vastag zoknit, vattát/zsepit, és sarokemelőmet ami a múltkor is sokat számított.

és járok benne 5 percig, nézegetem a tükörbe....és ha nem rúgom le az orrát még futásnál se akk jó és 10.-én meg is kapom XD elvileg....

2011. júl. 29. 11:06
 10/19 A kérdező kommentje:
amúgy meg neten 19990 és annyit már nem áldoznék rá.
2011. júl. 29. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!