Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenkinek az ilyen bulizós, "sárgaföldig" vedelős, mutogatós, beképzelt, "yolo meg swag" pi. ák tetszenek? Aki nem agyon meszelt és nem "részegeskedik" meg nem mutogatja és "árulja" magát az a béna? Kort és nemet is légyszi.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2015. júl. 21. 12:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Általánosítáááááás. Csak azoknak kellenek ezek, akik neked kellenek. Én például a hétvégi bulin is elhajtottam 2 ilyet.
2015. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mi van, bantottak? :D
2015. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Rossz helyen van a kérdés kiírva. Ez itt a FELNŐTT párkapcsolatok! :)
2015. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik lány se tetszett, nem tartom egyiket se szimpatikusnak megjelenés alapján. Nem tartok senkit bénának azért mert más érdeklődése van... Nem ítélkezem senki felett mert őt más érdekli, más teszi boldoggá és másként éli az életét. Én nem kedvelem azokat a lányokat akik gyakran isznak, sőt a dohányzó nőket el sem tudnám viselni magam mellett . Szeretem a természetes arcokat a smink mentes arcú nőket , a kisebb hibáival együtt . A beképzelt embereket kerülöm mert náluk bizony komoly gondok vannak a személyiségével, önértékelésével ... Előnyben részesítem a sportoló nőket ugyanis a sport sok mindenre megtanít , és nagyon sokat segít abban h megismerjük önmagunkat és a képességeinket, határainkat, kitartóbbá tesz és megtanít veszíteni..... Nem a külső dominál abban h kit tartok vonzónak . 23F
2015. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Akiket linkeltél azok nem is néznek ki túl jól és azért mert sok férfi van aki NEM akar párkapcsolatot és az azzal járó udvarlási/hízelgési fázist, problémákat, korlátokat.

Az ilyen lányokat pedig könnyebben megkapják mint azt aki nem mutogatja és "árulja" magát, hiszen ő pont, hogy nem árulja magát ergo nem menne bele.

2015. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség!


Lehet, hogy az "menő" alfa hímnek csak ezek tetszenek, de a normális férfiak között rengeteg olyan van, akinek nem.

2015. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Lehet hogy még túl fiatal vagy:)

Egyáltalán nem iszom - felesleges, egyszerűen túl gátlásos vagyok, hogy berúgjak - nem vagyok mutogatós sem, beképzelt meg aztán főleg nem, mégis olyan párom van, hogy a sok kislánynak lecsúszik a bugyija, ha sétálunk a városban.

Ő 24 éves, egy ideig szórakozott ezekkel, de miután rájött, hogy felesleges erre időt pazarolni, normális lányokat keresett. Én most vagyok 21, 2 éve vagyunk együtt.

Szóval kitartás, egy idő után mindenki a normális lányokat keresi. Persze nem az ugyanilyen érdeklődésű, mindenhéten berúgok, swagyolo fiúkat kell keresni.

2015. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

mert te a többieket senkinek tekinted ezek szerint...az ön készülékében van a hiba...


22F

2015. júl. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"hogy a sok kislánynak lecsúszik a bugyija, ha sétálunk a városban. "


Bírom az effajta dicsekvéseket, az én pasim a legdögösebb.És akkor azt mondja nem beképzelt. xD

2015. júl. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lány vagyok ezt kihagytam a kérdésből nem vagyok gyerekes (sőt) hogy ilyen kérdést teszek fel ,csak a környezetemben rengeteg az ilyen lány és a fiúk őket részesítik előnyben...amit nem igazán értek.Lassan "kihalnak" a normális emberek. :D
2015. júl. 21. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!