Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/nők! Kb mennyi ruhátok...

Lányok/nők! Kb mennyi ruhátok van?

Figyelt kérdés

Stylistnak tanulok és ezt a "kutatómunkát" kaptuk feladatnak.

-rövid/hosszú ujjú pólók

-nadrágok (rövd,hosszú,halász, térd)

-szoknykák(maxi,mini, térdig érő)

-tunikák

-ruhák

-kabátok

-cipők


Köszönöm előre is annak, aki segít:)


2016. okt. 30. 08:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*-pulóverek
2016. okt. 30. 08:17
 2/14 anonim ***** válasza:

Közel 100 db felsöm van

Kb 5 rövid ès 10 hosszú nadrág ( 10 pamutnadràg)

3 szoknya ( kb térdig ér)

Nincs tunikám

10 ruha

1 téli kabát és kb 5 dzseki

És kb 10 pár cipő

2016. okt. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jah és kb 15 pulcsi
2016. okt. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha azokat számolom, amiket használok:

Hosszú ujjú: kb. 9 db

Rövid: kb. 9 db

+sokszor trikókat hordok, abból van kb. 5

Hosszú nadrág: 7

Rövid: 3

Miniszoknya: 3

Ruha: 4

Kabát: bőrdzseki: 2 téli: 1

Cipő: sportcipő: 3 magassarkú: 2 bakancs: 1 csizma: 1

2016. okt. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Pulóver kb. 6
2016. okt. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

darabszámra pontosan nem tudom.

Hosszú ujjúból kb 3 van, rövidből rengeteg(talán 20 db, de nem használom mindet)

Nadrágból kb 6 hosszú és 3 rövidet hordok

Szoknyából 5 db van

Tunikám nincsen

Ruhából van vagy 10 db(ebben benne vannak a hétköznapiak és alkalmiak is)

Kabátból kb 3-4 db van

és végül kb 8 pár cipőm van, de ebben is benne vannak a nyári-téli és alkalmi cipők is.

2016. okt. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Rövidujjú pólómból a hideg korszakra szelektáltam és kidobtam amit már nem szívesen hordok, maradt kb 4-5 db, majd nyárra lesz több. Hosszú ujjú pólómból 16 db van, nadrágjaimból inkább hosszú farmerjaim vannak 7 db, de van rövid is abból 11, többi fazonú nadrágokat nem szoktam hordani. Maxi szoknyámból talán van 2, miniszoknyából, térdig érő szoknyából pedig nincs, nem igazán vagyok szoknyás. Tunikámból írtó sok van nem számoltam meg de ha 30-40 darab nincs egy se (ne nézzetek hülyének, gyűjtöm őket:)) egyberuhákat is szeretem, szintén van majdnem annyi mint tunikából, bár nem sűrűn hordom őket. Kabátomból 5 van, cipőmből pedig 9 pár.
2016. okt. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

- kb 30 db rövid ujjú felső, 8 db hosszú ujjú felső.

- 6 rövid nadrág, 15 hosszú (farmer, melegítő, melós) 4 db térd, 4 db halász.

- Összesen 20 szoknyám van ebből többsége picit tér fölé érő, 2 minim van és egy maxi szoknyám, de szám szerint nem tudom pontosan mennyi, sokat hordok szoknyát, egyféléből van vagy 4 ugyanolyan mert imádom.

- Tunika: 3 db van ritkán hordom.

- Ruha: Jóformán csak nyári ruháim vannak abból van kb 10, köztük egy maxi amit imádok, de javarészt mini ruháim vannak.

-Kabátok: 1 farmerdzseki, 1 széldzseki, 1, műbőr dzseki, 1 béléses műbőrdzseki az télen is nagyon jól melegít. Van egy pufi kabátom azt nagyon hideg időben viselem amikor hosszabb sétára megyek, plusz még egy amit munkahelyem adott ki.

Cipők: 2 magassarkú, 3 sportcipő, 2 balerina, 1 tornacipő, 2 vászoncipő, 1 csizma, 1 elegánsabb csizma, 2 acélbetétes munkásbakancs, 1 csizma.

2016. okt. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sok. Külön a munkahelyre, külön a civil élethez, külön "itthoni".

Nem teljes részletességgel:Melóba. ing kb 15 db, nadrág 6 db, cipő 3 pár, dzseki, kabát 4 db)

Civil, 8 db nadrág ( farmer, szövet 5;3)téli szövet kabát 2db, dzseki 1 db, farmer dzseki 1 db, blézer 4 db, szoknya 6 db, ruha 5 db, póló kb 15 db, hosszú ujjú 10 db, cipő, szandál kb 20 pár,

itthoni: a civilből kikopott holmik + 2 pár papucs

2016. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 piriiiii ***** válasza:

Amit használok, abból:

- 25-30 felső.

- általában harisnya+rövidnadrág kombót használok, ebből van vagy 10, és 3-4 farmer vagy más anyagú nadrág, ezeket kevésbé használom.

- szoknyát nagyon ritkán, kb 1-2 van, amit néha felveszek.

- 2-3 rövidebb ruha.

- 3-4 ruha.

- kb 2 kabát, plusz egy vékonyabb farmerdzseki, azt rendszeresen használom (meg sokféle sál, imádom a sálakat).

- jelenleg egy csizmát használok főként, illetve (és kb ugyanilyen szerepet tölt be, ha...) felveszek egy vastagabb tornacipőt és lábmelegítőt, az szinte olyan, mint egy csizma, egyébként kb 6-7 pár cipőm van (meg egy csudaszép, sötét rózsaszín, szőrös benti csizmám :D de legalább tényleg melegít)

Meg egy csomó mindenre nem kérdeztél még rá amúgy, de akkor azokat nem írom le.

2016. okt. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!