Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nézik le az emberek a...

Miért nézik le az emberek a divatosan öltözködő lányokat?

Figyelt kérdés
Én szeretek csinosan öltözködni. Követem a divatot,de nem ugy nezek ki mint egy utcalány,az ízlés határain belül tudok maradni. Sok pozitív visszajelzést is kapok erre,de nagyon sokszor találkoztam már olyan esettel,hogy ezért leszólnak. Főleg lányok. Ez irigység miatt lehet?
2016. okt. 30. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ha linkelsz egy képet egy olyan szettről amiben a divatot követve, csinosan mutatkozol mások előtt, akkor tudunk konkrétan véleményezni. Mert ennyi alapján még bármi lehet a két véglet között.
2016. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ízlések és pofonok, nyugi, nem mindenkinek fog tetszeni, ahogy felöltözöl, akár a divatot követed, akár nem.

szokj hozzá ehhez.

lányoknál igen, lehet az irigység miatt is.


remélem van egyéni stílusod, mert ha tényleg a divatot követed, akkor tömegcikk a stílusod.

2016. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sajnos most képet linkelni nem tudok. De ha az segít akkor még azt is hozzáteszem,hogy semmilyen kihívó vagy olcsó hatású ruhát nem veszek fel. Mindig igyekszek jól kinézni.
2016. okt. 30. 20:58
 4/14 anonim ***** válasza:
24%

A mai divatrol ez jut eszembe:

Tudogatya,beturt feszulos polo,ra valami kardigan, vagy ha mar igy divatba jott, kockas ing, undorito fos zold szinu kabat, es a lanyok 70%-ka koveti is ezta divatot, szoval ha te is egy tomeglany vagy akkor nyilvan ezert kapod a rossz kritikat..

2016. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Tényleg nagyon tucat tud lenni az ember, ha követi a divatot, de(!) szerintem ha kiragad 1-2 dolgot belőle és/vagy úgy él a trendel, hogy tudja hordani illetve azonosulni vele, akkor nem lesz sem tucat, sem gagyi és hülyének sem fogják nézni.
2016. okt. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Én azért nézem le őket, mert mind egyformák. Azzal, ha egyfolytában a divatot követed, nem lesz egyéniséged.
2016. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%

"olcsó hatású ruhát nem veszek fel"

na itt a probléma, a gondolkodásod..egy beképzelt felszínes csaj lehetsz, én is lenéznélek

2016. okt. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%

Nem hinnem hogy barki is lenezne mert divatos vagy.

Egyszerűen csak egy ertelmes embernek mas erdeklodese is van mint a ruhak.

Azok sajnalatrameltoak, akiknek csak a divat az erdekes, semmi mas.

2016. okt. 31. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

Az a baj hogy a divat nem feltétlenül néz ki jól, legalábbis a férfiak szerint az hogy a lányok mit gondolnak nem tudom.


Amikor egy lány a magassarkúhoz felvesz egy vádliközépig feltűrt nadrágot az szerintem egyáltalán nem néz ki jól. Vagy éppen a régi Western filmeket idéző kabát rojtokkal és boldog boldogtalan 2 centis szemüvegkeretet vesz mert az a divat ha jól áll neki ha nem.


Szerintem nem arra kellene büszkének lenni hogy valaki divatos, mert erre bárki képes aki ugyan azt veszi fel mint a másik 100 vagy 1000, hanem arra hogy tudja hogy mit akar és az aktuális divatból ki tudja venni azt a pár értelmes fazont ami jól is néz ki és nem csak ,,menő" és jól is áll rajta.

2016. okt. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Az emberek nagy része mindent utál, ami a fiatal lányok vagy nők körében elterjedt, mert a nőket h-lyének nézik, ergo NYILVÁN MINDEN h-lyeség, ami a nőket érdekli. Nem kell vele foglalkozni, öltözz fel szépen, érezd jól magad, a többit meg üsse meg a guta, hogy milyen királyul nézel ki :D
2016. okt. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!