Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiába mondják mégis így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába mondják mégis így látom, hogy a lányoknak nagy pofájú bunkók kellenek. Ilyen lányok engem nem is vonzanak, de van olyan lány aki nem az erőszakos bunkó divatosan öltözködő, vékony gizda fiúkra bukik?

Figyelt kérdés
Nem is tisztelik a barátnőjüket. Előttem csalta meg 3 ilyen a barátnőjét.15 évesen! engem taszít az a társaság amit leírtam ,mert nem tartom jónak, hogy 15 évesen azzal viccelődnek ,hogy mennyire rúgtak be a bulin meg ,hogy milyen volt a szexuális élmény a barátjukkal. Én már régóta normális lányt keresek ,de sosem találok. pedig nem ilyen vékony csira vagyok. Én nagydarab vagyok ,és nem divatosan öltözök ,hanem öltönyökben járok. mégsem jön ide hozzám egy lány sem. én mégis hogy mehetnék oda?
2013. febr. 6. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
tehát kövér vagy és öltönyben jársz..... szerintem megírtad magadnak a választ
2013. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Engem is taszít, nem is mozgok a körükben. De ettől még csak ők léteznek? Nem.


Ha megtetszik valaki, lépj. Ezek a társaságok amúgy nagyok szoktak lenni, és általában aki odamegy hozzájuk, az ismeri minimum a társaság negyedét, tehát ők sem csak úgy "oda döglenek".

2013. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

sosem értettem azokat a lányokat akik erőszakos bunkókkal járnak, vannak elég undorító pasik...

nagydarab? ez mit jelent pontosan ? :)

az öltöny is lehet divatos.. !

ne várd, hogy odamenjen hozzád a lány... menj te :D!

2013. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden csajnak más jön be, mikor szoktok le az általánosításról? Nekem nem jön be az amit itt leírtál, se az amilyen te vagy, főként a stílusod a gáz. Meg mi az hogy nem mennek oda hozzád a csajok... ha erre vársz akkor soha nem is lesz barátnőd... te vagy a férfi, nehogymár neked udvaroljanak. Na meg normális lányt keresel, ilyen stílussal? Már az írásod stílusa sem vall kedves, rendes srácra, hogy akarsz így normális barátnőt?
2013. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem a lányokkal van baj, hanem veled. Komolyan nem tudod, hogy mehetnél oda egy lányhoz? Próbálj meg pár trükköt ellesni azoktól, akiknek nem gond a csajozás.


Egyébként kezdésnek egy szia is megteszi általában :)

2013. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Hiába mondják mégis így látom, hogy a..."-fiúknak csak a ribik kellenek

mondjuk én nem mondhatom, hogy nem jönnek odahozzám sokan, de a legtöbben megunják, hogy jobban szeretem a farnert a p.icsaszoknyáknál, és hogy egyáltalán nincs szoknyám, az nem azt jelenti, hogy nem tudok lányosan öltözködni... már nem egy fiútól hallottam, hogy jól állna a miniszoknya, úgy még kellenék is neki, de nem fogok senki miatt megváltozni

2013. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bogesz:) ***** válasza:
Konyorgom...csak annyit kerek, hogy ne irjatok le ilyeneket altalanossagban A lanyokrol...:( ennyire nem lehet durva a helyzet...nekem pl hanynom kell az ilyen pawaktol...utalom es meg a Kulsejuk is Taszit nem is kicsit...csak van meg normalis noi reteg Akiknek Nem jonnek Be nehogy mar Ezek legyenek a pasiidealok..:// egyre tobbszor Latom h ezt Irjak ki a fiuk..es olyan szomoru Ezt latni:(..akkor mar inkabb az izomagyuak-.-..bar Nekem a sportos kicsit kockas kedves, Aranyos, erzelmes pasik jonnek be:) de ezek a divatnyomi palcikak..ugyan maar...16/L
2013. febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt a baj: "a lányoknak"(-definiciója neked: felszínes, bunkó ribik). Ne csak azokat vedd észre, és hogy ők kikre buknak, az az ő Dolguk, meg hogy te kikre buksz, az a te Bajod(remélem érzéd a külömbséget;) ).
2013. ápr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!