Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Milyrn ékszert hordjon...

Lányok! Milyrn ékszert hordjon egy fiú?

Figyelt kérdés

Egy 14-16 éves srác milyen ékszert hordjon? Milyen stílusut,és mivel(ruha)??

Kepet is kuldhettek!



2016. okt. 31. 15:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Valamint ha nyaklancot akkor milyen hosszuságut, anyagut, medállal-e, ha igen akkor milyennel? Karkötot akkor milyen anyagut? Órát milyen szíjjal? Stb...
2016. okt. 31. 15:25
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem leginkább semmilyet, nálam az óra nem számít ékszernek, szóval azt nyugodtan. Esetleg egy diszkrét nyaklánc még elmegy, de nem tetszik a srácokon a feltűnő, csicsás ékszer.
2016. okt. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Óra meg valami bőr karkötő esetleg

Vagy vannak ezek a dögcédula szerű nyakláncok, azt még el tudom képzelni

2016. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor egy óra (bôr vagy fémszíjas),egy bôr horgonyos karkötô meg egy valamilyen bôr nyaklânc akkor még elmegy? Nem tul sok?
2016. okt. 31. 17:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem de. Én egyedül egy órát veszek fel. Mivel imádom az órákat van egy pár, hogy mindenhez menjen.
2016. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak óra.
2016. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amilyet szeretne; szerintem.

Nekem nincs is különösebb bajom vele, ha mondjuk van rajta óra + pár karkötő, és akár gyűrű, vagy nyaklánc.

Azt aggat magára, amit akar.

2016. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem különösen nem zavar, ha bármilyen van rajta, bár ez stílustól függ. Egy elegánsabb ruhához (ing, vászonnadrág, pulcsi, vagy hasonló) maximum egy órát tudok elképzelni, de egy rockosabb összeállításhoz (farmer-esetleg fekete farmer-, bőrdzseki, póló) a bőrkarkötő simán megy (mondjuk én olyan vagyok, hogy számomra bárminemű bőrkarkötő unisex-szerintem ez így is van-, tehát a bőrkarkötőkért odavagyok, és imádnám látni egy pasin, főleg fekete színben) ugyanígy egy grunge (kockás ing, vászonnadrág vagy farmer, sportcipő) stílusú öltözékhez is el tudok képzelni egy barna bőrkarkötőt.
2016. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!