Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek ha ugy érzem nem...

Mit tegyek ha ugy érzem nem áll jól semmilyen ruha nekem?

Figyelt kérdés

Próbàlok az alakomhoz előnyösen öltözni de se az én ruhàim szerintem nem àllnak jól.

És amit másokon làtok szerintem nekem azok sem ugy állnak ahogy kéne.

Mit tegyek? Más nem érzi így magát?

Sosem érzem jól magam semmiben :(

18l



2016. okt. 31. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

mert nem a ruhákkal és az öltözködéssel van itt a baj, hanem a kis fejecskédben


szerintem nem szereted magad úgy, ahogy vagy, nem fogadod el magad, és önbizalomhiányos is lehetsz


ha megszereted saját magad, onnantól kezdve már másképpen fogod látni az egész világot :)


olvasd el légyszi ezeket, segíteni fog neked :)

[link]

[link]

2016. okt. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ez valóban így van sajnos :(
2016. okt. 31. 16:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy eddig nem jó ruhákat próbálgattál (de persze az is jó ötlet, amit előttem írtak).

Én a ruhákhoz adok tippet. Tudnunk kell, hogy milyen színtípusú vagyunk (tél, tavasz, nyár, ősz) és az ehhez az évszakhoz illő színeket kell keresgélnünk. Ezekhez találsz cikkeket neten, de sztem elég nehéz ezek alapján pontosan meghatározni milyenek is vagyunk.


Aztán tudnod kell, milyen alakú vagy (homokóra, banán/oszlop, alma, körte) és ehhez igazítani a ruhák a szabását pl hogy v nyakú, vagy csónak nyakú legyen, esetleg a garbó az előnyös neked? Fodros, vagy csíkos, vagy szoknya, oké, de milyen hsszúságú előnyös neked? Millió minden van.

2016. okt. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!