Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékony lányok! Csak én vagyok...

Vékony lányok! Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy semmilyen nyári ruha nem áll jól? Ti miket hordok nyáron? Most eléggé el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Nézegettem épp milyen nyári ruháim vannak, és egyszerűen pár darabon kívül nincs olyan amire azt mondanám, hogy abban tényleg jól érzem magam. Pántos felső nem áll jól, mert tiszta csontos a vállam, és hülyén áll. Csak ujjasat tudok felvenni. Térdnél sokkal rövidebb szoknya vagy nadrág is borzalmasan áll. Ráadásul alapból nem vagyok egy egyszerű eset, sokminden nem tetszik kinézetre sem, csak az ilyen egyszerű darabok, semmi felirat és hasonló...és ha még tetszik is valami nagy szerencse kell, hogy legyen méretben, mert minden nagy. Csak én vagyok ilyen reménytelen? Télen és tavasszal nincs bajom, az sokkal egyszerűbb, de nyáron nem járhatok pulcsiban és hosszúnadrágban..bár lassan már ott tartok hogy felveszek egy nagy kabátot és meg van oldva..:P

L/19


2013. ápr. 11. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak legyen minden egyszerű?? Mindenki más jól akar kinézni, az öltözködésével igyekszik kitűnni. Pedig a vékony lányoknak áll a világ: mintás szűk nadrág, feltűnő övek, virágminták minden mennyiségben, színek, színek, színek, habos nyári szoknyák, fodrok, kendők, bolerók a nyári ruha fölé. Nézd meg az ötvenes, hatvanas, hetvenes évek filmjeit, mivel taroltak a lányok. A divat mindig visszajön, mert a lényeg a feltűnni vágyás. A túl egyszerű divat a kevés önbizalmú szürke kisegereknek való. Te most fiatal vagy, döntened kell, élvezed-e az életet, hajlandó lennél-e kreatív lenni. Nem kell végletekbe esni a diszítőkkel, de szükségesek. A fiúk szeme is jobban megakad a színes ruhán - arra találták ki.

Nézzél a YouTube-on divat videókat!

Sok sikert neked!

2013. ápr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem én, de hiába öltözködnék így, ha ez nem én lennék, nem érezném jól magam. Nem a ruhámmal akarok megfogni senkit sem. Ettől nem hiszem, hogy szürke kisegér lennék, nem fekete és szürke ruhákat hordok. Mindenféle színt szívesen felveszek, imádom a fodros vagy húzott ruhákat, az egyszerű, de szép stílust. Ez áll hozzám közel, nem a virágos meg ilyenolyan mintás és feliratos dolgok. Ettől nem hiszem, hogy olyan rossz ember lennék..:) Csak sajnos ha bemegyek a boltba, ritkán találok nekem való dolgokat, mert most más a divat. Hát így jártam..:) Lehet csak velem van baj ezekszerint.
2013. ápr. 11. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyesmi egyberuhák? [link]

[link]

Hasonlókat hordok általában, vagy ilyen stílusban külön rövidujjú felső+ fodros szoknyák. Elég válogatós vagyok, boltban még nem igen találtam magamnak ruhát. Neten rendelek, vagy magamnak varrok általában.

2013. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nah ezek szép ruhák, csak mondjuk valami kevésbé sötét színben elfogadnám, főleg a másodikat, az nagyon tetszik. :) De akkor ezek szerint te sem a boltban találod őket. Neten hol szoktál nézelődni? Meg úgy jó neked, ha meg is tudod varrni őket. :) A sima rövidujjú+fodros szoknya is jó lenne, csak én ilyesmi normális szoknyát sem láttam még a boltba, pedig már kerestem sokat.
2013. ápr. 11. 14:42
 5/6 anonim ***** válasza:

attól hogy vékony vagy nem vagy korlátozva az öltözködés terén. csak te látod úgy, hogy semmi sem áll jól neked. a vékony lányok igenis nagyon csinosan feltudnak öltözni. ha nem hiszed, akkor nézegess olyan divatbloggereket, akik vékonyak. egyébként meg mi van, ha látszik a csontos vállad? csak mutogasd bátran, nagyon sok nő és lány lenne a helyedben. semmi értelme lehúzni a saját önbizalmadat. járj el edzeni, és mutasd meg bátran, hogy igenis csinos vagy! ne h emiatt akarj tetőtől talpig ruhában járni egész életedben.

19/(igen vékony)L

2013. ápr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok egy egyszerű eset..:) Nem is az alakommal van bajom amúgy. Pl. fürdőruhával sincs semmi bajom, szívesen hordom, jól is áll, de valahogy a ruhákkal mégis nehezebb. Nem az hogy szégyenlem vagy bármi, csak mégis az összehatás sokszor nem olyan, hogy nekem az úgy tetszene, és teljesen jól érezném magam. De aranyos vagy, köszi a válaszod! :)
2013. ápr. 11. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!