Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szűk nadrágot hordó srácok,...

Szűk nadrágot hordó srácok, ha hideg van vesztek alá alsónadrágot (jégeralsót)?

Figyelt kérdés

2016. nov. 1. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem, elég nekik a tanga.
2016. nov. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Egy normális srác mindig vesz a nadrág alá alsónadrágot, sőt a jégeralsó alá is. Az NEM alsónadrág.
2016. nov. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Elég egy farmer. Nem hordok alatta férfi cicanadrágot meg ilyeneket :D

A farmer alá meg mindig veszek boxeralsót.

2016. nov. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Én vastag nejlonharisnyát szoktam alávenni, mert sokkal kényelmesebb, mint a jégeralsó. :-) Meg eleve a jégeralsó alá se férne egy igazán szűk feszes skinny farmernak. A nejlonharisnya ráadásul sokkal komfortosabb is, mert ha fűtött helyre megyek akár egész napra is, akkor sincs melegem benne. :-) A jégeralsóba pedig simán beleizzadnék mert nem szellőzik úgy mint a nejlonharisnya. Arról nem is beszélve, hogy a jégeralsó tök bénán is néz ki, meg gyűrődik, a nejlonharisnya viszont szépen a lábamra feszül, és a csajoknak is bejön. :-)
2016. nov. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Sose hordtam jégeralsót, harisnyát szoktam,alá fecskét.
2016. nov. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Veszek alá én is, de én nem szeretem a jégeralsót, helyette vastag pamut bordás harisnyanadrágot hordok, azt szeretem mert az nem gyűrődik, tudom nem mindenki számára elfogadott dolog hogy egy fiú harisnyanadrágot hord, de hát istenem ez van, nekem sokkal kényelmesebb, lehet lepontozni!
2018. febr. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!