Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit szóltok ahoz aki már...

Ti mit szóltok ahoz aki már téli kabátban jár?

Figyelt kérdés
Mindig mondják hogy mindenki azt vegyen fel ami neki a legjobb.Mégis nálunk pl az iskolában aki már előző héten téli kabátot vett fel mert mondjuk reggel 5 kor már a buszmegállóban állt körbe röhögik néhányan hogy miért nem átmeneti kabátot hord , hol érzi magát stb...Ti mit gondoltok erről?Ha mondjuk megláttok egy embert téli kabátban? Nem mintha engem is befolyásolna hisz én is korán megyek meg 8 körül érek haza meg alapból fázós vagyok úgyhogy én is télibe fogok járni csak érdekelne hogy ki mit gondol. Életkort is írjatok. :) 16L

#hideg #tél #kabát #télibabát
2016. okt. 16. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolom hogy megértem. Aki körberöhögi örüljön hogy nem fagy meg... Én késő este meg kora reggel buszozgatok, még a nagykabátot is kevésnek érzem néha.
2016. okt. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

semmit, hideg van.


30

2016. okt. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nálam sokkal okosabbak, mert én bőrdzsekiben flangáltam múlt héten, most meg itthon fekszem betegen.
2016. okt. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Én tényleg furànak gondolom, de nem vesztegetek màsra fél percnél többet. Na meg tuti nem szólnék bele, semmi közöm hozzà.

De miért gondolom furának?

1) Nem vagyok fázós. /De nem öltözök pi..ának sem/

2) Mi lesz vele minusz 5-10 fokban?

3) Réteges öltözködésről is hallottam. :)

2016. okt. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fura, mert én nem vagyok fázós és a bőrdzseki is elég, de különösebben nem foglalkozom vele.
2016. okt. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

4-es

2) attól hogy neked/nektek egy télikabátotok van, másnak még lehet több. (vékonyabb, vastagabb és mégvastagabb).

2016. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amilyen hideg főleg a múlt héten volt,teljesen természetes még a sapka sál is. sőt nálunk az okj-n volt 15 fok,úgyhogy hosszú ujjú felsőben,pulcsiban,pufikabátban ültem egész múlt héten,hogy kinevettek volna az osztálytársaid. 22/l
2016. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Tévedsz.Ugyanis több téli kabátom van, de azok vastagok, mivel téli kabàt a neve. Persze van àtmeneti amit hordok, szőrme is van rajta...de nem az a téli vastag. Ha valaki téli kabàtban jàr, és úgy is fàzik, akkor vegyen rendes kabátot!
2016. okt. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

4

Honnan veszed hogy fáznak? Totál kettyós vagy.

2016. okt. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na ne személyeskedj. Az első is írta, hogy kevésnek érzi. Szerinted mit jelent? Na meg az ezredik ilyen kérdés... csak olvass vissza egy pàr oldalt.

Csak annyit írtam, hogy fura nekem, mivel a téli kabát, nekem meleg kabátot jelent

2016. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!