Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek kinéznének, ha 7....

Szerintetek kinéznének, ha 7. -ben ilyen táskával járnék iskolába?

Figyelt kérdés
[link]

2016. nov. 1. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Persze.
2016. nov. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit korai még hetedikben :)
2016. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Te vagy a tanár? :D
2016. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Miért?

Esetleg van olyan lány aki 7.-es és ilyet hord?

2016. nov. 1. 19:10
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Igen van. Évfolyamtársam. Teljesen r*_banc. Mindenki ler*_bancozza. Nekem is tetszenek hordanék is ilyet de nagyon nagyon kinéznének. Az ismerőseid szemében van egy kialakult kép rólad tehát ha "megváltoznál"

nembiztos hogy mindenki joo szemmel nézne rád. Én tavaly amikor nyáron haspolora váltottam naggyon naggyon kinéztek a barátaim pedig semmibe vettek mert olyan lettem mint "a többi"...

Szóval nem ajánlom. Majd ha gimibe mész és osztálytársaid lesznek majd akkor.

13/L

2016. nov. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Most is gimibe járok végülis(nyolcosztalyos)
2016. nov. 1. 20:13
 7/14 anonim ***** válasza:
Én meg merném próbálni. Nem csak a ribik hordanak ilyet... Nekem egy csomó ismerősöm használ ilyen táskát és nem nézik ki őket, nekem is tetszik, de elég kényelmetlen, én maradok a hátizsák mellett:)
2016. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lehet h anya se engedi meg mert gerincferdulesem lesz
2016. nov. 1. 20:26
 9/14 anonim ***** válasza:
nem kislánynak való táska ez, nevetséges lenne egy 7.-esen szerintem. mostanában van egy csomó jó (mű)bőr hátizsák, azok kényelmesebbek is.
2016. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rbancos a táska egyébként én 10.-es vagyok és nekem is ilyen volt csak a New Yorkeres verzióban.De szerintem nem éri meg ez a táska csak a nyűg van vele...legalábbis nekem az volt túl nagy mindenkit fellöktem vele(főleg a buszon:D) ajánlom inkább hogy valami menő hátizsákot szerezz be az is lehet nőies és még kényelmes is nekem is magy megkönnyebbülés főleg hogy a sok könyvet tényleg bonyolult ilyen táskában hordani mellesleg azt mondta nekem az eladó hogy ezeket a táskákat amúgysem iskolába tervezték.Viszont ha mégis emellett döntenél akkor sincs semmi.Egy ember nem a táskája miatt lesz rbanc , ismerek én olyan rbancot akinek hátitáskája van....Az pedig hogy 7.-es vagy igen kicsit furcsa de szerintem nyugodtan hordhatod ilyenbe a cuccaidat.:) 16/L
2016. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!