Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben tároljátok a cuccaitokat...

Miben tároljátok a cuccaitokat egy diszkóban? Táskával táncoltok?

Figyelt kérdés
Kb. 10 éve nem jártam ilyen helyen, már arra sem emlékszem, hogy anno hogy volt. igazolvány, bérlet, pénz, kulcs, telefon és zsepi gondolom egy minimál verzió.
2015. ápr. 27. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem több, kisméretű borítéktáskám van. Kézben tartom, nem zavar. Az átdobós táska engem jobban zavart :)
2015. ápr. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem is jobban zavar az átdobós/vállra akasztható táska. Idegesít, ahogy pattog rajtam. Borítéktáskába pakolok mindent, vagy egy kisebb clutch-ba :)
2015. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen helyre megyek. Van olyan bevált hely, ahol tudom, hogy nem lopnak, meg van társaság mindig, aki őrizze, oda viszem a rendes válltáskámat is, ha olyan nap van. Ha egész végig táncolni fogok, akkor vállon átvetős vékony pántos táskát viszek, mert a borítéktáskát táncolás közben nagyon kényelmetlen fogni. Ha viszont nem fogok annyit táncolni, mert inkább beszélgetni vagy ücsörögni fogunk, akkor jöhet a borítéktáska.
2015. ápr. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ruhatár nem szokott lenni? Bár mondjuk az is igaz, hogy pont olyan cuccok ezek, amik bármikor kellhetnek....

A vállon átvetős táskánál nekem az a bajom (de sok bajom van, mi? :) ), hogy folyton figyelni kell, hogy a tömegben esetleg ne nyissák ki...

Szerintem régen kis vacak mobilom van, ami zsebben elfért egy zsepivel aztán jól van.

2015. ápr. 29. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!