Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Unalmas, ha valaki mindig...

Unalmas, ha valaki mindig ilyen stílusban öltözködik?

Figyelt kérdés

Farmer, póló, edzőcipő, balerina, lapos sarkú csizma, kabát.

Kb ilyenek:

[link]

[link]


Unalmas? Hogy lehetne kicsit feldobni az öltözködésem?


22/l


2016. nov. 1. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
ez teljesen átlagos, szerintem semmi gond nincs ezzel, határozottan érdekes tud lenni, hogy vajon mit is rejt egy ilyen öltözék. gondolok ezen belül testi, és lelki dolgokra :) 100x többre értékelnék, egy intellektuális párt ilyen ruhában, mint egy átlag alatti nőt hihetetlenül drága ruhákban..
2016. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha valakit untat az öltözködésem akkor menjen moziba vagy bánom is én hova, nem az ő szórakoztatására öltözködöm.
2016. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem unalmas:)
2016. nov. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy fiatal lanynak ez teljesen jo. Hetkoznapi szettek.

Munkahelyre majd nyilvan mas lesz ha a hely indokolja.

2016. nov. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hétköznapi átlagos viselet, kb minden 3. lány/nő ilyet hord. Most ez is csak egy stílus, olyan mintha valaki mindig szoknyában járna, valakinek lehet az is unalmas.

Ha felakarod dobni akkor 1-2 feltűnőbb, különlegesebb kiegészítőt hordhatnál. Ez lehet táska, ékszer, akár egy vörös rúzs mint az első képen:)

2016. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Unalmas, szinte minden fiatal így néz ki, és nem unja minden nap ezt a szerelést felvenni, furcsa.
2016. nov. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Extravagans ékszerek a legegyszerubb szettet is feldobjak. Pl.statement nyakláncok. Imadom oket.

En inkabb egyberuhas vagyok. Sima basic ruhakat szeretem. Harisnya+ bokacsizma vagy tornacipo attol fugg hogy babakocsit tolok/ piacra megyek vagy epp valami jobb helyre.

Szuperul feldobjak a szettemet 😊😊

2016. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem unalmas.Ha különleges arcod van hozzá akkor tök jó.Miért akarod feldobni? Azért mert neked nem tetszik,vagy mert másoknak? Ha te akarod akkor jó,másooknak ne akarj megfelelni.Neked ez nem jó,ki akarsz tűnni? Akkor vegyél fel különlegesebb darabokat amik jól állnak.Vörös rúzs,feket rúzs néha ,pink bomber dzseki stb.

2016. nov. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!