Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy ducibb lány stílusosabban, grunge, rock stílusban öltözködik? 16/L

Figyelt kérdés
Általában a duci lányokat egy dagadt,csúnya,ízléstelen embernek könyvelik el. Én duci vagyok,de úgy gondolom,hogy a többi duci lányhoz képest jobban öltözködöm,és szebb vagyok. Ezt mások gáznak tarthatják? Vagy ez csak sovány lányoknak áll jól?
2016. márc. 11. 12:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond.
2016. márc. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Attol hogy duci vagy lehetsz szep van akinek jol van akinek nem

A duci lanyok altalaba igenytelenebbek es ettol lesznek csunyak

2016. márc. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne vonjunk le látatlanból, előítéletek alapján messzemenő következtetést! Miért csak a vékony lányok öltözhetnének stílusosan?

Egyrészt teltebb alkatnak is vannak fokozatai. Sokan hajlamosak a teljesen normális testalkatot is ducinak nevezni, csak mert manapság a csontváz a divat. Aztán ha tényleg van rajta némi plusz, az sem mindegy, hogy attól ő csak nőiesen, kívánatosan teltnek néz ki, vagy mondjuk egészségtelenül kövérnek. Másrészt meg az sem mindegy, hogy hogy oszlik el a felesleg, láttam én már 30 kiló plusszal is eszeveszettül vonzó nőt.

A szépség persze relatív, és messze nem csak az öltözködésen múlik, de ha egy teltebb lány ad magára, akkor nagyon szép tud lenni.

Öltözködni meg miért ne lehetne stílusosan? Csak legyél tisztában azzal, hogy más az előnyös egy csontkollekciónak, más egy átlagos testalkatúnak, meg más egy teltebb lánynak.

2016. márc. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]

igy nezek ki..

2016. márc. 11. 18:15
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Nekem se grungenak se rocknak nem tűnik, de csinos vagy. Viszont miért satíroztad ki az arcod az elsőn, de a másodikon már nem?
2016. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mert nem lett jo az a kep rolam
2016. márc. 11. 20:05
 7/15 anonim ***** válasza:
Semmi baj az öltözködéseddel, jól néz ki:):) (egyedül ez az ombre haj bénácska)
2016. márc. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mar miert lenne bena?:))
2016. márc. 12. 11:21
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem előző vagyok...az ombré azért lett "bénácska" mert nincsen szépen megoldva az átmenet a két szín közt. Egyébként a stílusod egész jó, így tovább! :)
2016. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát szerintem meg elég szépen meg van oldva. de amúgy köszönöm.
2016. márc. 14. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!