Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Novemberben/ decemberben...

Novemberben/ decemberben mikor vannak Joy meg Glamour meg ilyesmi napok?

Figyelt kérdés

Nem vásárolok ilyen újságokat szóval nem tudom mennyire lehet előre megmondani, hogy mikor lesz. Azért érdekel mert 2x is úgy jártam, hogy mikor felutaztam Pestre pont kifogtam ezeket a napokat és kb pánikrohamot kaptam a plázákban ezért szeretném elkerülni ezt.

Előre is köszi:)


2016. nov. 3. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Glamor volt mult honapban. Joy most lesz jovo het csutortoktol vasarnapig.
2016. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. nov. 3. 16:51
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
És szükséged van valamire? Ja, hogy nincs, csak mivel egy csomó minden olcsóbb így, veszel egy rakattal, amikre semmi szükséged, elverve egy csomó pénzt.
2016. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem ezt a rosszmájú választ...

Egy szóval sem említettem, hogy én bármit is akarok venni. Arra nem gondolsz hogy csak kísérek valakit? Különben sem szoktam feleslegesen vásárolni, pláne olyan helyeken amikhez ezek az újságok kínálnak kuponokat. Megértem én hogy olcsóbb, de nekem úgy is drága.

Ahol meg venni akarok valamit, oda úgysincs kupon.

Szóval inkább gondolkozz mielőtt valamilyen szarkasztikus választ írsz;)

2016. nov. 3. 19:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Ó, persze.

Ezt írtad: "Azért érdekel mert 2x is úgy jártam, hogy mikor felutaztam Pestre pont kifogtam ezeket a napokat és kb pánikrohamot kaptam a plázákban"

Kérdésem: miért is voltál akkor ideges?

2016. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azert volt ideges, mert utalja ezeket a napokat, es inkabb vasarol dragabban de nyugiban (en legalabbis igy vagyok vele).

Amugy mit kell kötekedni ???

2016. nov. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudod mi az a pánikroham? -.-

Finoman szólva rohadt nagy volt a tömeg amit én egyáltalán nem viselek jól. Az hogy a sok divatmajom lerohanja a boltokat hogy anyuci apuci pénzét költse (tisztelet a kivételnek) az engem hidegen hagy, csak ne akkor legyek ott mert nem bírom a sok embert. És éppen ezt akarom elkerülni.

Nem értem hogy normális válasz helyett, miszerint mikor vannak ilyen napok, miért kell beszólogatni úgy, hogy azt se tudod miért akarom elkerülni?:D

2016. nov. 4. 08:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Mivel nem írtad, hogy a tömeggel volt a bajod, nekem úgy jött le, hogy azért használtad a kifejezést, mert olyan ideges lettél, hogy nem tudtál róla, mivel nem vittél elég pénzt, nem tudtad előre kinézni mit vennél stb.

100-ból 99 ember azért kérdezi, hogy mikor lesznek, mert megy venni a kacatjait. Akkor te kivétel vagy szerencsére.

2016. nov. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azzal kezdtem hogy nem vásárolok ilyen újságokat:D Akkor gondoltam egyértelmű hogy ha vásárolni akarnék olcsón cuccokat akkor megvenném az újságot:D
2016. nov. 4. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!