Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki várja a glamour napokat? *-*

Ki várja a glamour napokat? *-*

Figyelt kérdés
Várjátok a glamour napokat,miket vesztek,mennyit visztek?:)

2016. ápr. 1. 18:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóval vannak ezek a napok mikor kuponokat kapnak emberek (vagy vesznek újsággal?), és akkor egy csomót költenek értelmetlen hülyeségekre, amikre amúgy nem lenne szükségük, de marhára megéri ezért megveszik. Ja meg mert agymosottak és a reklámok azt mondják vegyék meg. Valóban sok értelme van ennek... szóval kösz, kihagyom.
2016. ápr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én pl már fél éve erre gyűjtök,nem csak k uponokkal vásárolok..meg nem veszek olyat ami nem kell..(ruhákat veszek meg max par kozmetikumot)
2016. ápr. 1. 18:34
 3/17 anonim ***** válasza:
Nagyon varom. Melyik ujsagba lesz meg kupon a glamouron kíviül? Hm kupon lesz? Kinéztem jó sok cuccot. 100 e.t fogok költeni kb.
2016. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

A-a. Én a Joy napokra szavazok, de csak mert azon a héten ér véget az érettségim és muszáj valahogy megünnepelni.

Egyébként úgy megyek be egy boltba, hogy na ide van egy kuponom, akkor az egy ruha darab. Ha nagyon tetszik több minden egy bolton belül, akkor inkább szétnézek valahol máshol, ahol szintén van kedvezmény. Az egyik részét (pl nadrág) megveszem a tallyban, a felsőt meg mondjuk a C&A-ban. :) Tehát türtőztetem magam, szerencsére sikerülni szokott, így nem bocsátkozom felesleges költésbe, mert nincs sok pénzem.

2016. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3

ha jol tudom a kiskegyedben:)

enis nagyon varom*-*

2016. ápr. 1. 22:17
 6/17 A kérdező kommentje:
20%os hm kupon van
2016. ápr. 1. 22:18
 7/17 anonim ***** válasza:
A hm kupon most milyen végössszegi vagy csak 1 termékre beváltható?
2016. ápr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Meg a c& a kupon is erdekel hány szazalék? Milyen jó kihagyhatatlan kupon van még?
2016. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Csak a szükséges dolgokat veszem meg. Leginkább a sportboltok kuponja érdekel, kinéztem egy drágább cipőt így megéri majd megvenni kb 4ezer forinttal olcsóbban.

Ezenkívül egy-két kozmetikumot veszek (új szempillaspirál és egy körömlakk) plusz higiénés termékekből vásárolok majd, olyanokból amik sokáig jók és idővel elhasználódnak pl:dezodor, fogkefe, fogkrém, sampon.


Utóbbiakat nem csak magamnak, hanem a család többi tagjának is veszem.

2016. ápr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Cipőt szeretnék tavaszra, meg egy dzsekit. Ezen kívül 3 drogériás terméket, amit a kuponokkal jó árban meg tudok kapni. Másra nincs szükségem.
2016. ápr. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!