Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt a kis fekete ruhát mivel...

Ezt a kis fekete ruhát mivel dobhatnám fel szerintetek?

Figyelt kérdés

Lassan itt az egyetemi gólyabál, nekem ez az egy ruhám van, amit fel tudnék venni, ujat nem szeretnék venni.

Viszont így olyan kis unalmas/snassz, mivel dobhatnám fel szerintetek?

Milyen fajta ékszerek illenének hozzá? Nincs túl jó ízlésem.


A cipőm egy pántos fekete magassarkú lesz, cipőt sem veszek másikat, mert ezt is alig hordom, nem kell még egy magassarkúnak a szekrényben porosodnia.


[link]



2016. nov. 3. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Karkotok, a feketehez kb minden szinu illik.
2016. nov. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így is jól néz ki, jól áll! :) Hu hát ékszernek esetleg valami ezüst nyakláncot tudnék elképzelni, de az sem feltétlen kell.
2016. nov. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem valami szolidabb mintájú harisnyával könnyem fel tudnád dobni :)
2016. nov. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Egy öv a derékra. Az megtöri a fekete egyhangúságát.

Valami világosabb vékony övet tudnék elképzelni hozzá esetleg ezüst csillogósat, ha az passzol majd a többi kiegészítőhöz.

2016. nov. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Karkötőket tudnék elképzelni, egyszerű de csillogósat:) Az öv sem rossz ötlet, szintén lehet egy feltűnőbb darab. Nyaklánc szerintem nem igazán passzol hozzá.
2016. nov. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy fehér öv és egy hosszú fehér gyöngysor. Vagy egy fehér boleró, vagy stóla.
2016. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem feltétlenül kell "feldobni", jó ez így is. inkább csinálj valami feltűnő sminket, pl bordó száj vagy hangsúlyos cicaszemek vagy tűzd fel a hajad és egy feltűnőbb fülbevaló.
2016. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Szerintem ne nyaklánccal dobd fel mert magasabb nyakú a ruha de pl. karkötőkkel, fülbevalóval és szinte bármilyen más ékszerrel mivel fekete a ruha. Esetleg legyen a hangsúly a hajadon vagy a sminkeden mint azt ahogy előttem is írták.
2016. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább egy feltűnő Rúzs vagy smink kéne,meg karkötők.
2016. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Piros övet és kiegészítőket vennék fel hozzá. Feketével nagyon látványos!

De ha világoskéket, pinket vagy más színt választasz, az is jó, csak arra figyelj, hogy összeillő legyen.

Viselhetsz kitűzőt, bizsukat, kendőt, hajdíszt, stb.

Ha ilyesmid nincs, akkor fillérekért tudsz venni egy darab széles szalagot, és egy nagy masnit köthetsz belőle a derekadra. Ez lehet akár mintás és színes is.


[link]


[link]

2016. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!