Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hogyan követitek nyomon a...

Ti hogyan követitek nyomon a divatot, stílusokat?

Figyelt kérdés
Mindig csak bementek a boltba és ami megtetszik azt megveszitek? Vagy nézegetitek az embereket az utcán és az alapján inspirálódtok? Vagy van valami más forrásotok?
2016. nov. 4. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Én a neten szoktam általában ruhát vásárolni, de ott vannak ruhadarabok amiket nem mindig lehet eltalálni - méretileg vagy anyagilag (pl. nadrág). Facebookon rengeteg divattal kapcsolatos oldal van amin lehet követni a divatot, de az utcán látva is lehet ötletet meríteni.

Ami engem illet nem a divat után megyek, csak olyat veszek meg ami tetszik és szerintem jól áll nekem. :D .

Ui.: Szerintem több minden van angolul, így ha rákeresel valamire magyarul, utána angolul is érdemes utána nézni, szerintem. :)

2016. nov. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a jelenlegi divat, a saját stílusom szerint öltözködöm. De nyilván inspirálódok (pl. 70es, 80as évek, rock), hiszen nincs új a nap alatt.
2016. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Sehogyan nem követem. Turkálóból öltözök, nyáron sokmindent megvettem ami tetszett és jól állt, most csak olyat veszek amire szükségem van.

Nem vagyok divatmajom, nem akarok egy lenni a tucatból. De azért ne úgy képzelj el mint a 40-es anyukák akik egyáltalán nem adnak magukra (és nem a pénzhiány miatt) mert csinosan és nőiesen öltözöködöm, csak nem rohanok el a legközelebbi legmárkásabb boltba ha kijön egy új divatőrület.

2016. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van pár ember, aki inspirál - nem az utca, ott mindenki egyforma. Inkább sorozatok. Emellett tudom, mi áll jól, nem veszek olyat, ami rosszul néz ki rajtam, akkor sem, ha mindenki azt hordja.


Divatot úgy követem nyomon, hogy megnézem, mi van a kifutókon. De ez csak érdeklődés szinten, hisz a stílusom független ettől.

2016. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sehogy.

25 fölött amúgy is már mindenki úgy öltözködik élete végéig, ahogy 25 éves korában öltözködött.

2016. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"25 fölött amúgy is már mindenki úgy öltözködik élete végéig, ahogy 25 éves korában öltözködött."


Ez a bölcsesség honnan van?

2016. nov. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kérlek, amiket megemlítettetek konkrétan (pl. facebook oldalak), azokhoz küldjetek linkeket is!
2016. nov. 4. 20:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Van egyéniségem, úgy öltözködöm ahogy nekem tetszik, nem pedig trendek és mások véleménye alapján.
2016. nov. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha unatkozom, akkor szoktam a pinteresten nézelődni, de amúgy bemegyek a boltba és megveszem ami tetszik. Nagyjából ennyi. Arra figyelek, hogy mindig jól kombinálható ruhákat vegyek.
2016. nov. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

sehogy. itt hüledezek, mennyire függenek tőle a fiúk-lányok.

turkálóban vásárolok. szeretek úgy öltözni, ahogy nekem tetszik.

az utca emberei stílusoktól frászt kapok. közönséges, igénytelen, stílustalan. majdnem mindenki egyforma. szerintem ez cink.

23 vagyok

2016. nov. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!