Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hülyén néz ki ha...

Ilisicskata kérdése:

Szerintetek hülyén néz ki ha egy magas derekú nadrághoz betűrünk egy sztreccses pólót?

Figyelt kérdés

2016. nov. 4. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Ezaz egesz beturom a polot dolog hulyen nez ki szerintem..
2016. nov. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Testalkat fuggo a dolog szerintem. En szoktam igy hordani, de nekem nagyon vekony a derekam, homokora alkatom van, de vekony vagyok. Ritka, akinek jol all, szerintem.
2016. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ, hogy milyen pólót. Ha csak egy sima egyszínű pólóról van szó, akkor szerintem nem gáz. 15/L


Utolsó szerintem a magasított nadrágok is csak a vékony lányoknak áll jól, nemcsak a beletűrés.

2016. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ugye-ugye. Itt ez ostoba magas derekús mizéria(persze mindenki azt hazudja, hogy azért hordja, mert neki ez a stílusa, de 99% mégse hordott ilyet 1 éve), aztán kiderül, hogy a póló kilógatva takarja és nem lehet látni, hogy tényleg magas-e az gatyavonal. Aztán még véletlenül valaki azt hiszi, hogy nem az, és elvisz a divatrendőrség.
2016. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.

SEMMI NEM NÉZ ki hülyén,ha neked tetszik! Magadnak akarj megfelelni ne másnak.Ha boldogogan hordod,neked tetszik akkor kívülröl másnak is fog ne feszengj benne.Ha nem feszengsz benne szerintem tök öké,csak neked tetszen.Amúgy az én véleményem,hogy nem szeretem az ilyen magasderekű gatya őrületet.Nekem nem tetszik.

2016. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én személy szerint örülök h divatba jött mert a csipőgatya szerintem még kevesebb embernek áll jól plus abból mindenkinek kint volt a dereka... egyébként szerintem nem ciki betűrve csak ne húzd nagyon nagyon fel a nadrágot mert úgy tényleg vicces hatású. Amúgy praktikusabb is betűrni
2016. nov. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!