Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Illik így felvenni?

Illik így felvenni?

Figyelt kérdés

Illik egy lazább ünnepségre (pl.:iskolai ünnepség stb.) zakó/öltöny, ing,nyakkendo mellett egy ilyen cipohöz: [link]

egy nadrágot így felhajtva felvenni?:

[link] Szerintetek megszolnának érte (pl.:az ofim)??

15/F



2016. nov. 4. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hat az olyan cipohoz annyira nem hiszem hogy illene, bar ki tudja:) De nalunk is hordjak igy a fiuk (superstahoz vagy roshehoz stb) 16/l
2016. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azokhoz is szoktam én is!!
2016. nov. 4. 21:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem röhejes, de az én sulimban nem szólnak ilyesmiért.
2016. nov. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sportcipővel is hülyén mutat a boka villogtatás. Öltöny mellett meg kifejezetten.

De ezek a cipők farmerral, hosszú ujjú feltűrt inggel nagyon jól mutatnak hétköznapokon is. Bár egy 15 éveshez kicsit talán "komoly" viselet.

2016. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is úgy néznél ki,mintha próbálnád adni a stílusos üzletembert,pedig még gyerek vagy.

De amúgy nem nézne ki hülyén,ha illik hozzád,akkor rajta(bár személy szerint iskolai ünnepségre,évnyitóra a klasszikus viselet szerintem megfelelőbb, bár én maradi iskolába jártam,meg öreg vagyok már :) )

2016. nov. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem, évzáróra már mentem felhajtott szárú fekete nadrágban csak nem ilyen cipovel hanem más félében,amihez illik ha felhajtod(a cipo nevét nemtudom xd)
2016. nov. 5. 15:38
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nevetségesek ezek a bokavillantások fiúknál. Tök mindegy milyen cipővel, gatyával. Hóban is így jártok majd ?
2016. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem! Vagy legalábbis én nem. Télen chelsea csizmában tervezek járni! :)
2016. nov. 5. 17:26
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindenfajta cipővel röhejesen néz ki az ilyen bokavillantás. Kíváncsi vagyok mikor megy ki végre a divatból.

De mindenkinek saját dolga hogyan öltözködik, de mivel ezzel kapcsolatban tettél fel kérdést, a válaszom az, hogy nem illik. Ha elegánsan /ünneplőben kell megjelenni akkor többnyire ragaszkodjunk már a hagyományokhoz. Kibírod azt a pár órát bokavillantás nélkül. Ha nem is szólnak meg, de röhögni biztosan fognak a hátad mögött.

2016. nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem röhögik ki, mert a kortarsai is hasonloan öltöznek. A felnottek véleménye meg kit erdekel?

Mondom felnőttként.

Szerintem jo.

2016. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!