Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete-fehér mintás szűkszokny...

Fekete-fehér mintás szűkszoknyához mi illene? Mostanság venném fel fekete harisnyával

Figyelt kérdés
2016. nov. 5. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
egyértelmű, hogy ahhoz jól passzol egy lezserebb szabású (ugye szűk szoknya szűk felsővel nem igazán jó) egyszínű fekete, vagy fehér blúz, de szerintem simán fel lehet dobni egy egyszínű piros, akár citromsárga, vagy valami színben jól passzoló felsővel. Ha a blúzod színe esetleg visszaköszön a cipődön, táskádon, egyéb kiegészítőn, akkor szerintem nagyon divatos.
2016. nov. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja, és az sem mindegy, hogy a szoknya milyen anyagból van. Vastagabb, téliesebb darabhoz egy csinos kötött pulcsi is nagyon jó, viszont egy elegánsabbhoz csakis blúz.
2016. nov. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én fekete garbónyakú bodyt vennék fel
2016. nov. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kivsit vastagabb anyaga van igen. Köszönöm a válaszokaat
2016. nov. 5. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen színű felsőt, csak egyszínű legyen.
2016. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!