Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit jelent melltartók méretnél...

Mit jelent melltartók méretnél az, ha a betű kétszer szerepel? Pl.75/CC

Figyelt kérdés
Most kicsit megnőtt a mellem, és egyszerűen nem tudom, hogy mekkora melltartót kellene vennem, mindből kilátszik a mellbimbóm udvara. Eredetileg 75/B-t hordtam, de az kicsi lett, utána próbálkoztam 75/C, 80/A, 80/B és 80/C-sel is. A 75/C és a 80/A-s egyértelműen kicsi, a 80/B-sből kijön/kilátszik a mellbimbóm udvara, a C-sben viszont már kis túlzással, de elveszik a mellem. Fogalmam sincs, hogy mekkora kellene, arra gondoltam, hogy esetleg ilyen duplabetűs? Megnéztem ilyen kalkulátorral, az 80/B-set javasol, de az kicsi.
2010. ápr. 27. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
CC-st én még nem láttam, a DD-s az E kosaras
2010. ápr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ja, akkor lehet, hogy nincs is CC-s. :)

Ó, akkor csak ennyi? Pedig azt hittem, hogy végre megoldódik, hogy mekkora melltartó kell. :(

Azért ha van ötletetek, szívesen veszem. :)

2010. ápr. 28. 00:03
 3/11 anonim ***** válasza:
menj be egy fehérnemű üzletbe, pl aranypók (kb ez a kaliberű bolt legyen, ne sarki mindent árulunk) - az eladó fog tudni adni olyan fazont és méretet, ami jó neked, ránézésre...húgom esküvői szettjét vettük így, mert ő is problémás melltartóügyileg
2010. ápr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én annyit tudok, hogy van pl. AA. Én sokáig AA voltam, mert annyira kicsi volt a mellem, hogy még a legkisebb, A-s melltartó is nagy volt picit.


A CC nem tudom mit jelent... Lehet, hogy épphogy C? :)) Nem tudom.

2010. ápr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megpróbálnék egy 75D-t vagy 80C-t is, hogy lásd, azok hogy állnak. Szerintem nem csak a mellmérettől, hanem a mell formájától, állásától, no meg a melltartó fazonától is függ a melltartóméret.

Szerintem is menj be egy szaküzletbe, ott készségesen segítenek neked. :)

2010. ápr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A 75-80 a hátad körméretét jelöli, a betű pedig a kosár méretét. Először is döntsd el, hogy 75 vagy 80-as a hátad, onnan már nem olyan nehéz kiválasztani a kosarat. Próbálj merevítős és merevítő nélküli melltartókat is!
2010. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Utols, fordítva, a szám a korás a betű pedig a hát körmérete :)
2010. ápr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

" Utols, fordítva, a szám a korás a betű pedig a hát körmérete :)"


tévedsz

2010. ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Elképeszt, hogy ezzel mennyi nő nincs tisztában, holott teljesen evidensnek kellene lennie... Nem értem, így egyáltalán hogy lehet melltartót vásárolni? 17:48 olvasson csak utána!
2010. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mekkora a mellbőséged a mellbimbódnál?

Mekkora a melleid alatt?

2010. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!