Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért jó ennyire mezítláb? 20/L

Miért jó ennyire mezítláb? 20/L

Figyelt kérdés

Valamiért már több éve így november közepe-végéig (kb 5-10 fokos időjárásig) saruban, nyitott pántos szandiban vagy flipflop papucsban járok mezítláb. Felül amúgy már rendesen dzsekit hordok és bokáig érő farmert, de valamiért imádom ahogy a lábfejemet éri a hűvös szellő.

Senkit nem látok már ilyenkor hasonlóan, és többször rá is kérdeznek ismerősök, hogy nem fázok-e így, ők is furcsállják. Az lenne a kérdésem hogy más is van-e így ezzel és mitől lehet ez?

A héten is többször megjegyezték hogy jajj megfázhatok stb. , de még sose volt ebből problémám.

A velem hasonló helyzetben lévők, hogy reagálnak a hasonló, néha már idegesítő megjegyzésekre? (20/L)



2016. nov. 6. 01:03
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Jó érzés lehet, férfi vagyok, de kedvet adtál hozzá. Az idei télen szőrmebundát és flip-flopot fogok hordani. Mert szerintem menő.
2016. nov. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
69%
Csak vigyázz ezzel, nehogy felfázz!
2016. nov. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
A bunda jobban mutat csizmával és nőkön.
2016. nov. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok :)


Nem tudom mitől van, tán vérkeringés, de az az igazság, hogy nekem sem fázik így a lábam és se meg- se fel nem fáztam még soha emiatt. Akati kérdés lehet.


De beszólásokat én is kapok érte, nem csak ismerősöktől. Volt már, hogy egy ismeretlen srác szólított meg emiatt, nézegette a mezítlábamat, ami szandálban volt és kérdezte, hogy nem fázom így? :D Vicces volt.

2016. nov. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem mezítláb jó, hanem papucsban...nem ugyanaz :D
2016. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja van még pár ilyen hibbant.

A pasik meg rövidgatyával szoktak kitűnni, mikor 8 fok esőben abban korzózik némelyik.

2016. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat. Megnyugodtam hogy nem csak én vagyok ezzel így.

A beszólásokra inkább nem reagálok, így is eleget hallom...

2016. nov. 9. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!