Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért áll ilyen idétlenül...

Miért áll ilyen idétlenül rajtam a hosszú télikabát?

Figyelt kérdés

Hosszú térd fölé érő télikabátom van és amikor felveszem a kabátot nagynak érzem magamon. Amikor össze cibzározom akkor úgy áll rajtam mint egy fadeszkán azaz sehogy. Tükörbe nem nagyon néztem még, gáznak érzem felvenni mindenkinek terékig érő kabátjuk van énmeg mellényben járok ( térdig érő kabátot akartam de nem kaptunk sehol igy megkelett venni ezt a hosszút. Másikat nem akarnak venni , képet nemtudo mutatni

Mit tegyek?

14/L



2016. nov. 6. 23:19
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Lehetséges, hogy a kabát szabása nem megfelelő, esetleg próbálj meg vastagabban öltözni alá!
2016. nov. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Cseréld kisebbre.
2016. nov. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%
Vidd vissza vásárold le az árát. De nem értem hol laksz hisz tele van minden rövid kabátokkal az összes pláza a kínaik meg az exkluzív üzletek is. Az én kislányom szintén 14 neki a new yorkerben vettünk egy derék alá érőt de rengetegből lehetett választani. A hosszu kabát nem is divat de főleg nem egy 14 évesnek való.
2016. nov. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Mit nem adnék egy hosszú kabátért :o én meg pont, h azt nem találok. 15l
2016. nov. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Én ha fizetnének érte sem járnék csípőmig érő kabátban télen, szóval nálam ez nem divat-nemdivat kérdése. A gyerekemnek meg megmondanám, hogy dönthet, vagy hord egy kicsit hosszabb,(persze nem földig érő fazont, hanem átlagos hosszúságút) vagy hord egy rövidebbet, de vállalja a kockázatot, hogy fölfázik.
2016. nov. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nemtudom vissavinni mert 1 éve megvan es nagyon roszul erzem magam benne,
2016. nov. 7. 06:53
 7/15 anonim ***** válasza:
Hasonlo kabatrol tudnal kepet linkelni es leirni a mereteidet, testalkatod saccperkabe?
2016. nov. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmi kabátom van és amikor össze cibzározom és az övet is bekötöm az öv alatti rész nagyon nagy lesz és amikor lépek meghajlik 174 cm 55 Kg

2016. nov. 7. 16:09
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez szuper kabat meg egy 14 evesnek is.

Ez telikabat tehat nagy es vastag. Ala kell oltozni. Nem most, mert most meg pluszok vannak. De amikor majd lesz -12fok akkor már kell legalabb egy nagyon vastag pulcsi is ala. Hidd el el fog kelni ez a vastagsag es nem fogod ezt erezni.

Nekem 2 teli kabatom van. Egy csípő ala ero nem tul vastag a mostani időre es egy hosszabb parka a teli hidegre.

2016. nov. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
És amíg nem lesznek Minuszok Pulcsiba és Mellénybe járjak?
2016. nov. 7. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!