Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért áll ilyen idétlenül...

Miért áll ilyen idétlenül rajtam a hosszú télikabát?

Figyelt kérdés

Hosszú térd fölé érő télikabátom van és amikor felveszem a kabátot nagynak érzem magamon. Amikor össze cibzározom akkor úgy áll rajtam mint egy fadeszkán azaz sehogy. Tükörbe nem nagyon néztem még, gáznak érzem felvenni mindenkinek terékig érő kabátjuk van énmeg mellényben járok ( térdig érő kabátot akartam de nem kaptunk sehol igy megkelett venni ezt a hosszút. Másikat nem akarnak venni , képet nemtudo mutatni

Mit tegyek?

14/L



2016. nov. 6. 23:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hat az hogy nincs koztes kabatot ezt a szuleiddel beszeld meg. Vegyenek.
2016. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. nov. 7. 16:38
 13/15 anonim ***** válasza:

"Ilyesmi kabátom van és amikor össze cibzározom és az övet is bekötöm az öv alatti rész nagyon nagy lesz és amikor lépek meghajlik 174 cm 55 Kg"


Én tudom mi a probléma! Naná, hogy meghajlik, mert nincs benned anyag, azaz vánnyadt vagy és ettől hajlik meg az anyaga, mert nincs ami kitöltse. Konkrétan giliszta a testalkatod. Ennyi.

Olyan lehetsz, mint egy befelé horpadt kérdőjel..

2016. nov. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem állok görbén rendesen felegyenesedem és akkor is olyan
2016. nov. 8. 16:31
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, de az a pukli akkor is ott van. Azért van ott, mert nagyon "gizda" vagy, már bocs.
2016. nov. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!