Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van szinte mindegyik...

Miért van szinte mindegyik lánynak ugyanolyan kabátja?

Figyelt kérdés
nem is kell róla képet linkelnem, arra a zöldes szőrmés parkára/kabátra gondolok, a tini korosztály 90%-ának ilyen van :D csak feltűnt, hogy mennyire nem menő az egyediség, azért kérdezem
2016. nov. 7. 19:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én mostanában már nem látok belőle olyan sokat,de pár éve megőrjített engem is. :D Nem csak a lányokon hanem fiúkon is valami hasonló volt.A legtöbbjüknek nem tudják a drága ,egyedi holmit megvenni a szülők,ezért esik ugyanarra a választás,gondolom.Aztán egy idő után már mindenkin ilyen kabát van ,ők meg azt hiszik,hogy divatosak. :)
2016. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem ertem pedig olyan kula szine van..
2016. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

nem tudom, de engem baromira idegesít.

meg az adidas superstar cipő... minden második tizenévesnek olyan van, ha megpróbálnak "egyediek" lenni, akkor más színben. tömeg. nagyon.

2016. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
én ma városba/plázába szinte minden harmadik tinin ezt láttam, akkor valószínűleg még tavaly vagy azelőtt vehették, de hozzáteszem ezek a bershkás kabátok is kerülnek 20 ezerbe, annyiból meg tudnának olyan venni, ami egyedibb, vagy akár csak ne szőrmés legyen és mondjuk fekete, ennyi is elég lenne ahhoz hogy ne legyen tömegkabátjuk:)
2016. nov. 7. 19:50
 5/20 A kérdező kommentje:
2-es nem inkább kukát akartál írni? az a klasszikus zöld kuka, olyanok :D
2016. nov. 7. 19:53
 6/20 anonim ***** válasza:
31%
Mert ez a divat, mindíg vannak divathullámok, valaki pedig szereti követni, aki nem tudja, vagy nem meri, az meg károg a többin
2016. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Akkor én antiszoc idióta vagyok, aki nem halad a korral.

Sötétkék kabátom van, amit 35e -ért vettem a Vögelében.

Én sem értem, hogy miért akar minden magát menőnek tartó lány egyforma lenni.

Gondolom csak azért akarnak felvágni vele, mert olcsó, trendi és a mostani Kylie Jenner jellegű tinisztárokon is ezeket a kukazöld színeket látják, amit akarva-akaratlanul menőnek tartanak.

Gondolom ha mindenki Louis Vuitton kabátban mászkálna, azt jóval kevesebben engedhetnék meg maguknak.

2016. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mert mindig van egy adott divat és az üzletekben ezt lehet kapni (általában elérhető áron a többségnek) mivel sokan veszik így nagyobb lesz a kínálat,míg végül szinte csak "egy" dolgot lehet kapni és mivel egy a kínálat az is venni fog aki nem akart. Nekem is tetszenek a parka kabátok de pont amiatt hogy majdnem mindenkinek ilyenje van igy nem vettem.
2016. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
utolsó: de ez nem igaz! nem csak azokat lehet kapni a boltokban, menj csak be, vannak másfajták is, más színekben is, tudnának egyedibbet venni, de mégse, mert azok nem "menők"
2016. nov. 7. 21:00
 10/20 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik amúgy ez a zöld, de nincs ilyenem :D Szinte minden boltban ezt nyomták, gondolom ezért esett rá a választásuk a fiataloknak + divatosak akarnak lenni.

Az enyém amúgy drapp és szintén Vögelés. Meg télre vettem most egy hosszú, fekete szövetkabátot.

2016. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!