Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan ismerhetem fel, hogy...

Mehikói kérdése:

Honnan ismerhetem fel, hogy egy ruházati termék valódi-e? Konkrétan, van egy Nike Air Max 90-es sportcipőm, amit 42 ezerért vettem márkaboltban, tegnap a haverom egy megszólalásig ugyanolyan cipőt vett a vaterán 14 ezerért.

Figyelt kérdés

2016. szept. 15. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés innentől fogva nem is kérdés, mert 14k-ért nincs új és gyári Max 90, és kész, lehet ezen vitatkozni, de felesleges. Egyébként a forma, a kidolgozottság, az anyaghasználat, a részletek, az illata/szaga mind-mind árulkodóak lehetnek. Azt nem vitatom, hogy a sok roppant gagyi másolat mellett léteznek jobb másolatok is.
2016. szept. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
MEgnézed a nyelvében lévő számot, beírod a google-be, vagy biztos van egy ilyen oldal. Ha egyezik a cipő színe, anyaghasználat akkor valószínű eredeti vagy nagyon jó másolat.
2016. szept. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha használtan vette a vateráról, akkor lehet, hogy eredeti.
2016. szept. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyre elterjedtebb távolkeleten, hogy azonos gyárban a munkaidő lejártával, azonos gépekkel, azonos tervek alapján legyártják hamisan pl a Nike cipőket, csak olcsó anyagokból, pl bőr helyére műanyag...
2017. jan. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!