Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek? Ugye nem viszem...

Szerintetek? Ugye nem viszem túlzásba?

Figyelt kérdés

Mostanában elkezdtem jobban foglalkozni a külsőmmel, és szeretnék csinosan öltözni de semmiképpen sem a "cicababás" stílus felé elmenni, mert azokat nagyon undorítónak tartom.

Nem járok szoliba (egyrészt nem akarom korán tönkre tenni a bőröm, másrészt nagyon fehér és érzékeny), a hajam sötétszőke színű eredetileg, abban van sok jégszőke melír, de egyáltalán nem hat műnek vagy agyonhidrogénezettnek... Nincsenek műkörmeim, egyszerű francia manikűrösök, majd ha nagyobbak lesznek szeretnék elmenni manikűröshöz, és normálisan megcsináltatni őket, franciásra, valami nagyon szolid mintával. Nem járok 10 centis magassarkúban, egyrészt mert nem tudnék benne menni, másrészt nem tartom az ilyen cipőket egy 15-16 éves lányhoz illőnek... Szóval balerina és max olyan 4-5 cm-es cipőkben járok+ még van egy sportcipőm. A felsőim divatosak, csinosak, van pár rövid ruhám, öveim. Nem hordok bizsut, csak ezüstöt. Van két cicanadrágom, meg testre simulós koptatott farmereim, de nem ez a "ribancos" fajta. A hétköznapi sminkemhez alapozót, pirosítót, szempillaspirált, szemhéjtust, szemceruzát és szájfényt használok. (Alapozó azért kell, mert nem egyenletes az arcszínem+zsírosodásra hajlamos a bőröm, tehát muszáj mattítani. Pirosítót azért használok, mert nagyon fehér a bőröm, és nem akarok "betegnek" kinézni. Hozzáteszem, ha szép matt, egyenletes arcbőröm lenne, akkor dobnám is ki a kukába az alapozót...)Kozmetikushoz és fodrászhoz havonta járok. Nem járok folyamatosan bulizni, max 1-2 havonta 1x, de nyáron majd szeretnék többször is menni, de csak mértékkel. Inni nem iszok soha semmit se, még nem voltam (és nem is szeretnék) részeg lenni. Kerülöm az ilyen "10 perce ismerem, csak a nevét tudom, de már összebújva smárolok a pasival" helyzeteket, aki ilyet csinál, azt ribancnak tartom. Mindenkivel kedves vagyok, még azokkal is, akiket nem igazán kedvelek. Rengeteg ismerősöm van az iskolában/iskolán kívül, szinte mindig mindenhol látok/összefutok valakivel, akit ismerek. Van persze egy baráti köröm is, ahová jól megnézem hogy "kiket engedek be".

Kérdésem az lenne, hogy ennyi idősen ugye nem "sok" hogy ennyit foglalkozok a külsőmmel, mert anyukám szerint túl sokat is... És ugye nem "cicababás" ha igényes, ápolt vagyok, csinosan, divatosan öltözködöm és mindig minden apró részletre odafigyelek magamon? 16/L


2010. ápr. 28. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Jesszusom!

Litániát írsz magadról amiben csak fényezed az átlagos külsődet és életedet miközben leribancozol olyanokat akik máshogy öltözködnek vagy viselkednek mint te.

Őszinte legyek: az ömlengésed alapján te vagy a ribanc

2010. ápr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem viszed túlzásba ezt szerintem magadtól is tudtad... De egy kisregényben fényezni magad szerintem is túlzás volt. Gratulálok a tökéletességedhez. ;)
2010. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem viszed túlzásba, de szerintem ez lenne a normális ennyi idősen. Tehát azért ne gondold magad annyira nagynak, mert nem követed a rossz és abnormális példát. Sok ilyen lány van még rajtad kívül, aki ilyen.
2010. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Most örüljek, vagy sírjak, hogy helyettem is van egód?
2010. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

szerintem nem tartja magát nagynak a kedves kérdező,pusztán felvette a ˝gyakorikerdesek.hu ösztönt˝ azaz:úgy próbál fogalmazni és írni magáról,hogy ne kapjon rá sértő választ,mert ezen az oldalon minden kérdés alatt minden 2. válasz ilyen.

Tehát a véleményem: Egyáltalán nem viszed túlzásba,így is legyen,de szerintem ezt meg is válaszoltad azzal hogy nem hordasz ezt meg azt,nem vakolod agyon magad,és a többi és a többi.:)

2010. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
am sztem nem viszed túlzásba szinte én is ilyen vagyok :D
2010. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Hát szerintem meg sok ez a smink a mindennapokra.Persze attól még lehet, hogy igényes és szép,van egy osztálytársam, nagyon nőies lány, kb ennyi sminket használ, kivéve a pirosítót, inkább a szemét hangsúlyozza nagyon, de nagyon szépen sminkel, a stílusa rendkívüli.

Szerintem sok lányhoz képest sokat törődsz a külsőddel, de még az igényességen belül vagy.

Amúgy meg szerintem sem fényezni akarta magát-bár úgy is lehetne venni, nem tagadom-hanem ez a gyakorikérdéseken már nem árt az elővigyázatosság..de hát nézd, még így is belédkötöttekxD

15L

2010. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem:1.Nem viszed túlzásba,pont hogy olyan vagy mint bárki más..beleolvadsz a tömegbe...

2.hogy szerinted ki a ribi ,senkit nem érdekel.Hogy egyesek miért smárolnak 10 perc után valakivel legyen az személyes gondjuk.

3.Azt meg végképp ne te döntsd már el melyik gatya a r.ibancos.

Ha én miniszoknyában meg 10 centis sarkakon mászok egész nap műkörmökkel....piros yarissal egyenes arányosság hogy ribi vagyok?Gondolod te....

üdv :egy 21 éves menyasszony.

2010. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Miss tökély..-.- nos,szerintem teljesen normális h enyirre odafigyelsz a külsődre hiszen még fiatal vagy és ez fonots számodra.. de azért ne tartsd magad ennyire cool csajnak.. gondolom azért hibáid is vannak.. ne egóóz!
2010. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

Neem, szerintem egyáltalán nem viszed túlzásba! Ilyenek a mai fiatalok! :D Hidd, el...

Én is hordanák cicanadrágot, csakhogy vékonyak a lábaim, és sztem nem állna jól. xD

Én is szoktam sminkelni, de max. szempillaspirál, szemhéjpúder, szájfény. De csakis azért, mert oltáriúl nézek ki, amikor reggel felkelek, és úgy be van dagadva a szemem, és olyan fehér az arcom, hogy csak na. xD és ugye, nem akarok úgy menni suliba, vagy akárhova, hogy még mindig gülü nagy szembedagadással megyek el. o.O


13 / L. hát, igen, méghozzá 13 éves vagyok, te pedig 16. :)

Szia.

2010. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!