Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek matrózblúz alá...

Szerintetek matrózblúz alá vehetnék egy sima fehér pólót?

Figyelt kérdés

Az egyik gond, hogy nagyon átlátszó, a másik pedig, hogy egy templomban fogunk énekelni a kórussal, és ott elég hideg lesz.


Vagy esetleg valami javaslat, hogy mit csináljak, hogy ne fagyjak benne szét?


Szoknya kell, és matrózblúz, és ott nagyon hideg van, de nem lehet fölé venni semmit.

Mit csinálhatnék még? Harisnya? És a blúz alá valami?



2016. nov. 14. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nejlon harisnyából is vannak vastagabbak, vegyél olyat már a 60denes is elég jó. Szerintem pólót is vehetsz a blúz alá, bár lehet, hogy egy atléta szebben mutatna.
2016. nov. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csak nem te is a káposztásmegyeri 8osztályosba jársz? :D Csak mert én oda jártam, és nekünk is voltak ilyen templomi koncertünk, ahol fagyoskodtunk össze-vissza. Lehettem volna én is leleményesebb...


Sztem ilyen koncerteken olyanok a fényviszonyok, hogy a kutya nem látja, mi látszik át meg hogyan a blúz alatt, még ha 1. sorban állsz sem, ezért sztem simán mehet alá póló vagy akár hosszúujjú is, ha belefér, nem feltétlen kell atléta... ha nappal, kint lennétek, akkor azt mondanám, a póló hülyén mutat, de templomban nem olyanok a fényviszonyok.

Harisnyából meg választanék vmi jó vastag gyapjút.


(mondjuk egyik évben nálunk a hátsó soros lányok közül 3-an simán beálltak hátulra dzsekiben, mert nem látszottak :D és a tanár leteremtette őket 1x a koncert után, aztán annyi)

2016. nov. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú fehér polót vegyél alá. Kínaiba vagy lehet még new yorkerbe is kapsz. Nem egy nagy kiadás, és még máskor is fel tudod majd venni.
2016. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy sor lesz csak, és pont középen vagyok. Azt mondták, hogy a blúzt pedig be kell tűrni a szoknyába, mert hogy jaj valakinek hosszabb, valakinek nem. Úgy nem mutat hülyén betűrve, ha póló is van alatta?
2016. nov. 14. 18:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a póló bővebb, akkor lehet, hülyén mutat. De egy testhez simuló póló esetében ha elég jól lehúzod és nem vmi miniszoknyában vagy, ami alatt kilátszódna alul egy hosszabb póló, sztem nem lesz feltűnő.
2016. nov. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most így felpróbáltam. A Póló elég bő és rüvidujjú. A Blúz ujjának felső részén mivel átlátszik látszik, hogy ott a póló. Mikor meg betűröm a pólót meg a blúzt is akkor ott elég hülyén mutat sajna. Megpróbálok valami szűkebb pólót.
2016. nov. 15. 21:51
 7/9 A kérdező kommentje:

Jaj nem jó sehogy.. :/

Segítseteek

2016. nov. 17. 16:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Vagy próbálj egy topot:)

Bocsi ha már nem aktuális.

2016. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De, aktuális, jövőhéten lesz. Még mindig nem találtam egyébként rendes megoldást. :/
2016. dec. 3. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!