Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mikor meg van a mensite...

Lányok mikor meg van a mensitek szoktatok harisnyanadrágot viselni?

Figyelt kérdés
persze csak kellemes napos meleg időben mikor a hideg nem kényszeríti ki a nadrág viselést

2016. nov. 14. 12:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Nem. De nem értem miért tetted fel a kérdést, miért ne lehetne olyankor harisnyanadrágot hordani?
2016. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Már bocs hogy privátban írok , azért kérdeztem mert a harisnyanadrágon keresztül néhány lánynak érzik az illata néha, már mint a mensi illat, és kíváncsi voltam rá hogy érzi e saját magán, illetve ha érzi az nem zavarja e hogy más is észreveheti.
2016. nov. 14. 23:13
 3/32 anonim ***** válasza:
Hát te nem vagy komplett! Javaslom a fürdést mensi szag ellen! :D Jóég... :D
2016. nov. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Ági 22 ***** válasza:

"érzik az illata néha, már mint a mensi illat"


Mi vagy te, kutya b+?

2016. nov. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Vagyis titeket zavarna ha éreznék a környezetetekben. Értem. Számomra egyáltalán nem taszító jelenség. A szaglásom az viszont elég érzékeny, Mondjuk nem kutyai magasságokba ez a képességem de megfigyeltem hogy sokkal több mindent megérzek mint mások.
2016. nov. 15. 14:09
 6/32 A kérdező kommentje:
Fürdéssel meg az a baj nem mindenhol megoldható. Mondjuk egy több órás autóút az autópályán. Szűk tér, szűk szoknya, szűk harisnya, részben zárt légtér, szóval nem lehet egyszerű. Kívülállóként legalábbis így gondolom.
2016. nov. 15. 14:14
 7/32 anonim ***** válasza:

Te egy kib.szott szupermen vagy! :D

Nekem 5 órás vezetés után sincs mensiszagom. Felettébb érdekes! :D

2016. nov. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

#7-es


Nem tudhatod biztosan, hogy mensiszagod van-e, amíg be nem ülsz a kérdezőhöz egy hosszabb útra.. :D

Szimatember lehet kiszagolna.

Kérdező, te nem vagy valami perverz, ugye?

2016. nov. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Azt viszont nem írtad miben vezettél 5 órát. Egy vastag farmerben vagy szoknyában. Mert nem mindegy. 8-as jól mondja ,én megéreztem volna. Ahogy írtam nagyon kifinomult a szaglásom. Kérdésedre pedig: nem vagyok perverz csak kíváncsi.
2016. nov. 16. 15:08
 10/32 anonim ***** válasza:

Mivel harisnyáról szól a kérdés, ezért szerintem evidens, hogy nem farmerre gondoltam!

Nem tudom hogyan éreznéd meg, mikor a tampon bennem van, szóval esélytelen! :D Te szerintem erre izgulsz, kíváncsiságból egy pasinak sem jut ilyen eszébe! Kicsit beteg... :D

2016. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!