Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok a ti párotok ilyen...

Lányok a ti párotok ilyen időben hord harisnyanadrágot?

Figyelt kérdés
Ezt csak azèrt kèrdezem, mert rá akarom venni èn is a páromat hogy nyugodtan hordjon ő is mert ez abszolult nem ciki, ès legalább nem fázna, ès találtam is neki vastag fèrfi harisnyanadrágot.

2016. nov. 12. 17:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon makacs nem fogja hordani. Nekem csak a párom hordja ,gyerekeim nem. Pedig nem ártana mivel a pasik is felfáznak. Talán ha megpróbálod esetleg melegítö alsóra rábeszélni?
2016. nov. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

én hordok fasziként és nem érdekel semmi.

nem fagyasztom le a tökeimet senki divatkedvéért sem.

szerintem teljesen normális viselet télen

2016. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Értelmes, stílusos férfi nem ismeri a következő szavakat: harisnyanadrág, szandál, melegítő, tornacipő, halásznadrág, zsebes rövidnadrág, rövidnadrág, rövid ujjú ing.
2016. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
A fiam is felveszi a lábfej nélkülit, ha hideg van. ( 26 éves)
2016. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

3: Szerinted nyaralni és edzőterembe is öltönyben kéne menni?


Kérdező: az én férjem nem hord, még ennél hidegebb időben se venne fel soha, de nem fázós, sose fázott fel.

2016. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Még mínusz 20 fokban sem! Inkább felvesz egy szűkebb melegítőt és arra a farmert.

Már az is komoly eredmény, hogy sikerült rábeszélni a térdig érő zoknira.

2016. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

En mar vagy 15 eve hordok 15,20 denest minden telen ,Engem is a parom szoktatott ra es azota nem fazok fol!

Gyozkodd nyugodtan a parod,ha meg nem all neki akkor hagyd had fazzon meg parszor,kapjob vesemedence gyulladast aztan utanna megjon az esze es elfelejti ezt a nehany ferfira jellemzo hiu majomsagot...

2016. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem hord. De én sem hordok nőként a nadrág alá.

Szerintem a mi éghajlatunkon nincs azért annyira hideg, hogy indokolt legyen. Persze, aki fázós, az vegyen.

2016. nov. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém hord. Mindig le tudtam vele nyűgözni, ha rajtam volt, ezért leptem meg egyszer vele. Kiváncsi voltam, hogy mit reagál. Az volt a megállapodás, hogy nem muszáj felvennie, de ha kipróbálja, akkor aznap végig rajta kell, hogy legyen. Végül a kíváncsiság győzött. És azóta rendszeresen hordja. Persze nem azt az egyet, azóta már vettünk néhány másikat is.
2016. nov. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!