Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak nekem kellemetlen ezekben...

Csak nekem kellemetlen ezekben a cipő boltokban?

Figyelt kérdés

Vannak azok a boltok, ahol csak 1-1 cipő van kirakva, és úgy kell kérni az eladót, hogy hozzon már a méretedben egyet, mert fel szeretnéd próbálni. Én amúgy is úgy szoktam vásárolni, hogy több (akár 4-5) típust is felpróbálok, hogy melyik illik jobban hozzám, viszont az ilyen boltokban mindig zavarban vagyok, hogy mégis mit gondolhat az eladó magában.. Lehet legszívesebben elküldene melegebb éghajlatra, hogy ennyit válogatok.

Ilyen bolt pl a Vans, Office Shoes..

Jobban szeretem azokat a boltokat, ahol kint van az összes méret, és nem kell könyörögni méretért. Ti hogy vagytok ezzel?



2016. nov. 14. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
28%
Neked.en kérek és sokszor nem is vásárolok csak próbáljátok hogy majd mikor aktuális lesz már kepben legyek.ez a dolga.
2016. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Már elnézést, de a boltban az eladó ezért kapja a fizetését.

Persze én is tapasztaltam már, hogy ha kér valamit az ember, vagy egyáltalán csak hozzászól, akkor már vágják a pofákat.

Én ilyenkor meg szoktam kérdezni, hogy "Elnézést, valami baj van?"

2016. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!