Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki, ha egy lány tizennyolc...

Ciki, ha egy lány tizennyolc évesen úgynevezett nagyi (vagy más néven tujdra) bugyit és topphoz hasonló melltartót hord?

Figyelt kérdés
Sokan kinevetnek a suliban ezek miatt.

#melltartó #top #nagyi bugyi
2016. nov. 16. 07:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem ciki,bár kicsit viccesen néz ki számomra..de ha neked tetszik..:) az a lényeg
2016. nov. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha ide kiírod,biztosan sokan cikinek fogják tartani,de a valóságban senki sem látja és nem is érdekel senkit. Azt viseld,ami neked kényelmes.
2016. nov. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Hat ha nem mutogatod, kit erdekel? De amugy fura szerintem. A topp nem, de nem ertem miert jo a mamabugyi. Nincs penzed masra es anyukad csak ilyet vesz? Vagy miert hordod?
2016. nov. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Miért lenne ciki? AÍ mamabugyi egészségesebb és melegebb is, mint a tangák és a semmit sem érő csipkecsodák.
2016. nov. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
az maximum tundra bugyi lehet.. amúgy nekem tök mindegy, mit hordasz, kicsit fura, hogy ennyire nincs igényed magadra, dehát úgyse látja senki. de azért azon gondolkozz el, hogy ha pasid lesz, annak valószínűleg elég lelombozó lesz a látvány.
2016. nov. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%

Ciki.

Elég igénytelenül néz ki egy fiatal lányon ez: [link]

Ráadásul nem csak mamabugyi meg tanga létezik.

Miért nem hordasz "sima" bugyit?

[link]

2016. nov. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
Ha könnyen felfázol, érthető. Gondolom, nyáron nem ilyet viselsz.
2016. nov. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
#7 nem az a vékony réteg minimális plusz anyag fog megvédeni a felfázástól, amivel a mamabugyi több területet fed el, mint egy tanga.. fuck logic. a felfázást inkább a papírvékonytalpú gagyi cipők meg a rövidke dekérvillantós kabátok okozzák, nem a tanga.
2016. nov. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

Gondolom randira nem ilyet veszel.

Amúgy én is szeretem a normál fazont, mert szülés után maradt kis hasam, és ez jobban lesimitja.

Azt hordd ami neked tetszik és kényelmes.

2016. nov. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Azért nem annyira nagymamásat. A többiek mondják rá, hogy nagyi bugyi. Valami hasonló van nekem, mint a második linken, amit a hatos küldött, a piros-fehér kockás, meg az előtte lévő képen a sötétkék
2016. nov. 16. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!