Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicserélik az adott kabátot...

Kicserélik az adott kabátot vagy esetleg valaszthatok másikat ugyanabban az árkategóriában?

Figyelt kérdés
Vettem 5napja a egy üzletben egy kabátot amit ez idáig hordtam de arra lettem figyelmes hogy a belső zsebe a varrásmentén kivanszakadva ami nagyon zavar mert nemtudok belerakni semmit de csak 5nap után vettem eszre mert eddig nem huztam ki a cipzárt belül! a jótálás jegy megvan de nincs rá irva érvényesség!

2016. nov. 16. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Hol vásároltad a kabátot? Ha valamilyen plázaszerű üzletben (pl. H&M, Pull & Bear) 1 hónapig vissza lehet vinni.


Ha valamilyen más fajta üzletben, akkor úgy tudod levásárolni ugyan abban az árkategóriában, ha megvan a blokk.

2016. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a Chilibe- Miskolcon nem a plázában van! nem kaptam blokkot csak garancia jegyet ami az árat tartalmazza és a vásárlás időpontját
2016. nov. 16. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Azonnal vidd vissza és mondd el amit itt leírtal.

Lehet szériahibás és a többi is ugyanígy hibás.

2016. nov. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de szerintetek kicserélhetem egy masikra ugyan ebben az arkategoriaban?
2016. nov. 16. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!