Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Igy visszacserélik a cipőt?

Igy visszacserélik a cipőt?

Figyelt kérdés

Vettem 1 hónapja Budapesten egy téli csizmát, mert vidéken nem találtam. 30ezer volt. Ott kb 10percet voltam benne, minden jó volt stb.

Mivel csak a héten jött be a nagy hideg, így kb 1 hete hordom. Viszont kicsi mert nyomja a kis lábujjam tól a középső lábujjamig..


Van esély rá, hogy kb 1 hónap elteltével vigyem vissza méretprobléma miatt, és sajnos látszódik hogy hordtam?

Egyébként semmit nem ér, ugyanúgy fázik a lábam benne, mint a vékony őszi bokacsizmába (ez bélelt vastag)... :(


2016. nov. 17. 06:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap után csak minőségi probléma miatt veszik vissza, méretprobléma miatt nem.

Esetleg próbáld meg eladni, így kisebb lesz a veszteség.

2016. nov. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszen utána nem tudják már eladni.
2016. nov. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem cserélik vissza.

Méret miatt nem is kötelező cserélniük.

Esetleg szívességből megtehetik, de csak abban az esetben, ha még nem hordtad. Ha csak egyszer is volt rajtad, a talpán már látszik.

Szóval nem fogják visszacserélni.

2016. nov. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!