Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kínai cipőboltban is visszacse...

Kínai cipőboltban is visszacserélik (1 hónapon belül) a rossz cipőt?

Figyelt kérdés

van egy cipő amit 6.26.-án vettem

de már most szét van repedve a talpa és ha még 1 hetet használom, akkor ketté szakad a cipő szószerint...

megvan a számlája, doboza.

aluljáróban vettem, és nem volt drága, 1300 ft-os cipő

szerintetek visszaveszik/cserélik?


2013. júl. 14. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:

még egy "normál" kínaiban sem veszik vissza,nem hogy egy aluljáróban...

sajnos ilyenkor már nem tehetsz semmit,nekem volt olyan cipőm ami 2hét alatt szó szerint ketté tőrt,annyival elintézték hogy nincs rá garanciás papírom

2013. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

bp-en vettem, cégadatai is fent vannak neten.

nem egy noname valami.

illetve vásárlási garanciát köteles adni, hogyha viszont eladó nem?

vagy nem értem... nem vonatkozik semmilyen szabály egy aluljárós boltra? rengetegen vásárolnak ott, iszonyat nagy a választék is...

2013. júl. 14. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát azért próba szerencse..inkább próbáld meg minthogy aztán kiderüljön "jaj, visszavették volna"
2013. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

utána néztem, és ezt találtam:

[link]


ezek szerint jó nagy baromságot mondott neked a "kedves" eladó...

2 év jótállást vállal minden forgalmazó a termékére, és jogod van cserélni, javíttatni, illetve elállni a vásárlástól (tehát vissza kell adniuk a pénzt is)!

2013. júl. 14. 23:26
 5/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok:az egy dolog hogy mit kéne tenniük,de pl már a deichmannban is problémáztak amiért mentem reklamálni

amúgy meg a legtöbb helyet nem is ellenőrzik,innentől kezdve sz arnak arra hogy mit kéne tenniük,de remélem te több sikerrel jársz

2013. júl. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a panaszkönyvet el lehet kérni, ha ezt már mondod, egyből kiszolgálnak mosolyogva.

ezeket én is MOST tudtam meg, és ezentúl résen leszek, mert minden ft számít a mai világban!

nem fogok mindig csak nyelni, mert mások nem segítőkészek!

2013. júl. 15. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!