Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikortól érdemes szalagavatós...

Mikortól érdemes szalagavatós ruhákat nézni?

Figyelt kérdés
Jövő decemberben lesz a szalagavatónk, viszont z osztályfőnökünk azt mondta, hogy már januárban lehet menni. Én viszont úgy tudom, hogy van, ahol januárban meg februárban tartják a szalagavatót. Szerintetek mikor érdemes nézelődni? Köszi előre is!

2016. nov. 19. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tavasszal, nyáron már nyugodtan lehet
2016. nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen szalagavató előtt, egyébként nekünk olyan problémánk lett, hogy mihozzánk kijöttek ugyan méretet venni, és felpróbáltuk, és igazgatni a ruhákat, de egyik osztálytársam mondta, hogy addig még hízhatunk egy csomót, és akkor célszerű lenne nem olyan sok idővel az esemény előttre tenni a méretvételezést, meg a ruhapróbákat, ott büszkén mondta, hogy ő mondta, szóval valszeg tényleg, a többiek meg elfogadták neki, akik még ott voltak akkor, és akkor a vége az ilyen baromi kapkodós lett, és ráadásul valakinek nem is azt a szoknyát hozták, amit kellett, hanem nemtom , hány számmal nagyobbat, és akkor azt kellett szűkítgetni, de ez már a második alkalom volt talán, és eredetileg talán az ő méreteire is szabták a szoknyát, egyik osztálytársam meg anno már néhány héttel a szalagavató előtt teljesen új nadrágot varratott velük. Meg egyik osztálytársamnak még azzal húzták az idejét már tablófotózáskor, hogy még mindig ott már nem voltak hajlandóak rászabni a blézert, pedig ő volt a vásárló, még fotózás napján este készültek el vele, addig vacakoltak; azon nyűglődtek, hogy a csaj húsosabb teremtés volt, és akkor ő valamit még nőiesíttetni akart a blézerén, mert olyan férfias öltönyszerűnek találta, de ők meg mondták, hogy nem csinálják már kicsivel se szűkebbre, vagy nemtom, ja és még a fűzőjét is a fotózás napján este hozták neki. A fotózás jó sokáig tartott amúgy, mindenki tökéletes, fullos képet szeretett volna, úgyhogy nemtom meddig még ott voltunk.
2016. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*Szerintem előtte 2-3-3,5 hónappal vagy nem tudom. Szerintem kb így. Mondjuk én nem tudom, hogy a kölcsönzős báliruhákkal mi volt a szitu, én nem keringőztem
2016. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!