Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan váltsak stílust? Lent.

Hogyan váltsak stílust? Lent.

Figyelt kérdés
Az van, hogy eléggé fiús a stílusom, sőt kifejezetten olyan vagyok mint egy fiú csak hosszú hajam van. :D Férfi póló, férfi pulcsi sportcipő meg egy farmer ami hát nem ez a nagyon szűk féle. Igazsag szerint azert hordom ezeket, mert elég nagy hasam meg combom meg karom van amit ezekkel a ruhadarabokkal jól el tudok rejteni. Viszont szeretném mostmár egy kicsit lánynak èrezni magam. Milyen irányba váltsak stílust? Nem olyan könnyű, mint amilyennek látszik, mert pl a croptopok meg igazaból ezek a manapság divatos ruhák ki vannak lőve. C&A-ban meg Hádában szoktam leginkább vásárolni, de nyitott vagyok mindenre :D. Kicsit félek is az ilyen hirtelen stílusváltástól, mert hogy fognak hozzá mások viszonyulni? Engem már mindenki így szokott meg. Kérlek segítsetek, eléggé kétségbe estem. :/

2016. nov. 20. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A stilus egy olyan dolog, amit magadnak kell kialakítani (tini kor erre van). Más nem nagyon fog tudni segíteni, főleg így vakon.

Max a saját stilusukat próbálnák rád aggatni, ami nem lenne jó eredmény.


Nézz körbe mik tetszenek s izlésesen variáld.


Meg mit kell kétségbe esni? Csak nyitottnak kell lenni majdnem mindenre s próbálgatni.

Egy kort írhatsz, de szerintem kb 15-7 lehetsz.


23-N

2016. nov. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kort elfelejtettem leirni😅 Amugy 15 :D

Koszonom szepen a segitseget :)

2016. nov. 20. 09:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj lassan akkor . nem muszaj elso nap szoknyaba menned :D vegyel egy boyfriend stilusu szagatott farmert hozza egy feher inget ami karcsusitott egy kis smink meg karkato nyaklanc utana mar elkezdhetsz szines dolgokat horadni pl egy rozsaszin polo egy barna szormes kardigannal akkor egy feher famer:D rengeteg fajta stilus van biztos fogsz talalni egyet nezegess pinteresten kepeket
2016. nov. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézelődj a témában, aztán ami megtetszik, azt tedd is magadévá :) de ha pl. nem, szereted a szoknyát, akkor nem kell hordanod! de pl. vannak nőies szabású nadrágok, pulóverek, stb, hátha. de ha nem érzed magad úgy mégse jól, nem kell erőltetni.
2016. dec. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj kísérletezni! Ebben a korban forr ki a stílusod. Semmiképpen ne hordj olyan ruhákat amelyekben kellemetlenül érzed magad. Próbálkozz magassarkúval, platform cipővel, a magasított derekú szoknya segítségével nem csak csajos hatást érhetsz el, hanem egy két kilót is elrelythetsz vele. :) Egybe részes ruhákat, kabátokat kiegészíthetsz egy öv segítségével, amivel karcsú derekat kölcsönözhetsz magadnak. Ha nem áll tőled messze, akkor a kalappal is megpróbálkozhatsz. Újíts a hajadon, esetleg göndörítsd be! Próbálkozz a sminkkel, de ne ess túlzásba!(A kevesebb néha több):)
2017. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!