Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az mennyire gáz, ha fiúként...

Az mennyire gáz, ha fiúként vásárlás mániás vagyok? Legfőképp zaraban, és a pull bearben szoktam vásárolni. 17/f

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz :) Mindenkinek kell egy hobbil. Mit jelent nálad hogy vásárlás mániás vagy? Minden héten veszel valamit vagy hogy? Ha sok pénzetek van nem gáz de ha nincs akkor fogd vissza magad!
2016. nov. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mit takar ez konkrétan? ha telik rá és vissza tudod fogni magad, ha kell, akkor felőlem csináld. ha a szüleidnek nem baj..
2016. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Számomra gáz. Régebben én is az voltam. Egy csomó ruhát összevásároltam, amit aztán nem hordtam el. Végül fullig lett a szekrényem, most pedig nem győzöm eladni őket, mert nem férek. És ha összeszámolom az árukat....hát elég sok. Volt ami nem is volt rajtam.
2016. nov. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!