Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan lehet rendelni Ugg...

Honnan lehet rendelni Ugg replika csizmat?

Figyelt kérdés
Magyar oldalra gondolok, ahonnan par nap alatt megjon.
2016. nov. 20. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Remélem csak otthonra kell, vagy jelmezes partyra... ezt már senki nem hordja az utcán.

Télre nem praktikus beázik, hideg, kimegy a bokád benne. Kb., mint egy szobapapucs.


De kínai boltban néznék körül, Ázsia center vagy ilyenek ott még akadhat...

2016. nov. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tenyleg ennyire kiment mar a divatja? Tudom, hogy tavaly-tavaly elott tombolt az ugg-laz, dehat akkor miert kerul meg mindig 70-80 ezer Ft-ba? Valami jobb minosegu utanzatot szerettem volna csak venni szaladgalosnak, gyerekert ovodaba menni stb. A kinai boltokban szerintem a gagyi utanzatok vannak csak.

Azert koszi a valaszt.

2016. nov. 21. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Még mindig én, nem akarok ítélkezni vagy bármi ilyen, de [link]


Egy bokacsizma/bakacs viszont praktikusabb és divatosabb is, pláne ha bélelt, nagyon meleg. Nem ázik be stb.

[link]


Óvodában sem fognak furán nézni, én tuti nem Ugg csizmában a gyerekért, de az én vagyok, ha Te úgy érzed, van hozzá magabiztosságod, akkor nyugodtan!


Mindig csak az a ciki amit annak gondolunk

2016. nov. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi, jofej vagy, sikerult lebeszelned rola. Igazabol sokfele csizmam van, ilyen még nem volt, valamivel be akartam ujitani, mert kicsit mar unom magam mostanaban.

Az eddigiektol valami elutot akartam venni.

2016. nov. 23. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!