Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Buliban farmer fehér inggel?

Buliban farmer fehér inggel?

Figyelt kérdés
30f vagyok, így öltözok buliba, nemrég egy kedves hölgy ismerősöm kifejtette hogy szerinte ez nem illik oda, nem elég laza. Szerintem viszont ez a tökéletes középút a laza és elegáns között, felnőttes, se nem komor, mint egy öltöny, viszont egy mintás ingnél azért profibb. Ti hogy látjátok?
2016. nov. 21. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az ilyesmikhez inkabb valami elegans egyberuha.:)
2016. nov. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég laza? Akkor bizony nem marad más, mint az Adidas mackógatya mustárfoltos izomtrikóban.
2016. nov. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs baj vele, bár a fehér inget lecserélném színesre. Nem kell, hogy mintás legyen, de egy szürke, vagy kék ing sokkal jobban néz ki.


A fehér ing csak akkor tetszik ha a javát zakó és nyakkendő takarja, önmagában nekem uncsi.

2016. nov. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene. Az én környezetemben csak igénytelen hapsik vannak többségben.
2016. nov. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem jó! nem baj, hogy "nem elég laza", azt majd a strandon
2016. nov. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok múlik az ing szabásán, minőségén is...
2016. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen jó. Bár nekem a fekete ing még jobban tetszik. Amúgy egy 30 éves pasastol teljesen jó. Nem 18 vagy.
2016. nov. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!