Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Évnyitóra fehér ing (hosszú)...

Évnyitóra fehér ing (hosszú) es fekete farmer rövidgatya illik, csak mert meleg lesz?

Figyelt kérdés
Milyen cipő illik mellé?Narancs?Piros?Fehér?Kék?Fekete?

2016. aug. 25. 14:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%
Fehér ing, öltönycipő, öltönynadrág. Piros cipő a fszomat...
2016. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy vagy lány?
2016. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú ujjú ing rövidnadrággal?:D Rövidnadrágot nem illik felvenni semmilyen eseményre, ahogyan miniszoknyát se.

Vegyél fel rövidebb ujjú inget és hosszú nadrágot. Kibírod azt a kicsi időt. A rövidnadrágot meg vidd el és az ünnepség után, cseréld át. Ne nevettesd ki magad azzal, hogy úgy akarsz megjelenni, ahogy írtad.

És szerintem egyértelmű, hogy fekete, elegánsabb cipő. Vettél te már részt évnyitón egyébként?:D

2016. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, hát lehet én vagyok öreg 29 évesen, és ekkorát fordult a világ, de ha mi rövidnadrágban és piros cipőben mentünk volna évnyitóra, azonnal hazazavartak volna a tanárok. Meg kb a többiek is kiröhögtek volna. Az más dolog, hogy anyukám el se engedett volna úgy otthonról. Évnyitóra mész, nem moziba vagy buliba a haverokkal!

Fehér blúz, fekete nadrág vagy szoknya (nem mini), fekete cipő. Ennyi.

2016. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
74%
Én 20 évesen érzem öregnek magam:D
2016. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
37%

nekem idénre ez les az évnyitós szett:

fekete tapout trikó

kék rövidgatya

meg kék/fekete roshe amelyikbe épp belelépek reggel.

suli 90%-a sima ruhában jön, egyedül a kis 9.-esek akik most vannak először azok jönnek fehér ingben meg abban a többi snassz cuccban ami általánosban kellett.

2016. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Te jóisten hova fajul a világ! Gratulálok a szülőknek is!!! Pfff...
2016. aug. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Mert szerinted anyamat az erdekli hogy en 18 evesen milyen ruhaban megyek az evnyitora? Es ha nem tetszik mit csinal? Ezt te sem gondoltad kost komolyan remelem:D
2016. aug. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

18 éves fiú vagyok,szóval szerintem ezt a szülős dolgot már nyugodtan ki hagyhatjuk,de köszönöm a válaszokat el döntöttem mibe megyek!

Fekete farmer gatya

Fehér hosszú ujjú ing

Arany óra

Fekete Air Force D:

2016. aug. 26. 03:35
 10/29 anonim ***** válasza:
Elég gáz, ha anyádat nem érdekli... Kifordult magából ez a világ sajnos. 18 évesen még pisis gyerek vagy, hiába hiszed, hogy tiéd a világ. Csak ne koppanj nagyot, azt kívánom! :)
2016. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!