Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nekek hány db nadrágotok,...

Nekek hány db nadrágotok, pólótok, zoknitok van?

Figyelt kérdés
Mennyi idöközönként cserélitek le?

2016. nov. 21. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

14 póló, 4 farmer

A pólót és a zoknit naponta cserélem, egy nadrágot pedig 2 vagy 3 napig hordok.

13/l

2016. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kihagytam, hogy zokniból rengeteg van, azt nem szeretném megszámolni.
2016. nov. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
11 póló + 3-4 otthoni, 4 farmer és 2 tapadó.
2016. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
kb 52 póló/ing + ami a szennyesben van, 15 nadrág
2016. nov. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nadrág kb 6, általában egy hétig hordom, de nem egyhuzamban, hanem cserélgetem közben más nadrágokkal. Pólóból elég sok van, kb. 25, és naponta cserélem. Zokniból kb. 15 van (ezek egyébként folyton elvesznek :P) és naponta váltom ezt is.
2016. nov. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 🙂
2016. nov. 22. 07:37
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Rengeteg va de amit hordok is az. 5 nadrág felsőből kb 300 van de nem nagyon hordom őket a bershkából zarabol mindig mgtetszik valami és azokat cserélgetem visszaviszem 1 horrdas után. Zokniból kb szintén 300 pár van de csqk 20 at hordok belőlük.
2016. nov. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

14 póló

7 farmer

5 szoknya

16 pár zokni/bugyi

2016. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sok van szerencsére, mindegyikből.

Polóba és utcait akár naponta tudok tisztát. Sőt nyáron mucáj. Pulcsikból is van jó pár, vékonyabb garbó, egyéb pulcsik. Kötöttet is szeretem, polárost is.

Azért jó így mert, mosásnál több van...

5 munkanapot szinte sose voltam 1 pólóba. Nadrág-köpeny az szokott 5 melosnap.

Nyáron esős időszakba meg van mit felvennem. Ill. Átmeneti időjárásnál is necces a szárítás, azért is jó a sok.

20 biztos van póló-zokni-bugyi. Trikó-cicifixet nem cserélem naponta.

( nna ezt jól leírtam )

2016. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha megtetszik valami akkor szivesen megvasarolom, de mivel nagyon keves ruha tetszik meg ezert nincs nagy lehetosegem a vasarlasra.


Regebben volt vagy 45 nadragom, de rajottem, hogy mi a f...sz nak, ha ki se tudom hasznalni. Ugyhogy most van vagy 10 es igy is van egy ket kedvencem, amit szivesebben hordok. Ugy vagyok a nadragokkal, hogy valamilyen szinten kotodok hozzajuk es van, amit honapokig nem is hasznaltam es mindig van egy kedvenc, amit barmikor felhuzom, de nem tehetem,mert akkor mindenki azt gondolja, hogy mindig csak egy ruhaba nyomulok. Egyebkent mivel kevesebb a nadragom, ezert tobbszor kell cserelni. :)


Zoknit ki szamolja? Azt gyakran cserelek, de ezzel nem szoktam foglalkozni.


Polobol is volt vagy 50, de ugyanaz mint a nadragnal, megprobalok jo felsoket talalni,de lassan mar lehetetlen:)


Anya mindig azt mondja , hogy keves ruham van, de azok tenyleg nagyon szepek es elegansak. :)

Szoval a mennyiseg az nem minoseg

2016. nov. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!