Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet az állandó...

Hogyan lehet az állandó ruhavásárlásról leszokni? Kérlek ne oltogassatok. Elég nagy baj ez így is, hogy mindig ezen jár az eszem.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is imádok vásárolgatni, minden héten veszek valamit magamnak.


Nem tudom, de miért kéne leszokni róla?


Ha ez örömet okoz, és nem a kajálás meg a számlák rovására megy akkor vásárolgass.


De ez olyan dolog, hogy mindig valami megtetszik.

Most rákattantam a leggingsekre, és vettem az elmúlt 1 hétben 2 db- ot. De kell olyan felső, amivel felvehetem, hosszabbak, olyanokat is vettem. Terranova, H&M vonalon, tehát nem méregdrága holmik.


Mivel belefér 1-2 darab hetente, ezért vásárolok. Tedd te is ezt :))


(Ha meg nagyon pénzszűkében vagyok akkor szoktam kilós Háda turikba menni. Meg néha amúgy is, szeretem azokat is :)

2010. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, visszatartó erő, ha valamire gyűjtök.

Ilyen volt a kocsi pl. Akartam nagyon, na a kocsiért visszafogtam magam. Amikor meglett az 1 milla és meg tudtam/ tudtuk a párommal venni és mindent költséget rendeztük (átírás meg ilyenek) akkor újra többet költöttem :))


Most szeretnék egy nyaralást nyáron. De valószínűleg nem fog összejönni, így nem is spórolok :)

2010. ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mostanában anyagi okokból kevesebbet vásárolok. Leginkább turiba járok, s mindig ötvenszer megkérdezem magamtól, hogy valóban szükségem van-e rá. Ha egy ruha nem tökéletes rajtam, kicsit igazításra szorul, már el sem hozom. Ha majd belefogyok kategória, azt sem. Ha kicsit ki van kopva, azt sem hozom el.

Esetleg meghatározhatnád magadnak, hogy minden hónapban mennyit költhetsz ruhára.

Borítsd ki a szekrényedet, s nézd meg, hogy milyen kincseket lelsz.

2010. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
próbálj áttérni más szokásra. pl olvasás. iratkozz be egy könyvtárba. v testmozgás.
2010. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!