Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen érzés amikor az utcán...

Milyen érzés amikor az utcán vagy bárhol egy lányon/fiún ugyanazt a ruhadarabot látod, mint ami rajtad van?

Figyelt kérdés
én ezért nem szoktam plázából vásárolni, inkább rendelek, mert nekem ez olyan ciki érzés, inkább elbújnék csak hogy ne lásson az ugyanolyan kabátú tag..:D ez a héten egy párszor történt már velem, mivel most kivételesen egy plázás üzletből vettem egy "úgy tűnik" népszerű kabátot
2016. nov. 23. 17:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel. Az átlagember nem tud egyedi ruhát csináltatni magának.
2016. nov. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Minimálisan sem zavar.
2016. nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
jó, de ha egy ck ruhában vagy, azzal valószínűleg nem fogsz szembemenni, bershkás cuccal viszont simán
2016. nov. 23. 17:48
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát az nagyon gáz tud lenni, aki nem ezt mondja, az szimplán igénytelen. Én mindig rendelek, 1x se jött szembe semmi velem.
2016. nov. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem különösebben izgat, nem azért öltözködöm, hogy kitűnjek a tömegből. Máshogy is észrevesznek az emberek.
2016. nov. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
A high labelek nem gázak, de plázás dolgok igen.
2016. nov. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
kinőttem már az ilyesmiből. nem tud érdekelni, mert valószínűleg amúgyis tök máshogy áll rajtunk, máshogy kombináljuk. ne hidd, hogy a rendeléssel olyan egyedi leszel. ma már kb nincs egyedi ember.
2016. nov. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 pedig a legtöbb magyar még a plázás dolgokat se engedheti meg magának, nem hogy a 'high labelt'.. amúgy miért lenne gáz? te vagy gáz, hogy ilyen ostoba álsznob vagy. amúgyis némelyik híres sztár is hord pl. zarát, topshopot, pedig megtehetnék, hogy ne. akkor ők is gázak? téged ki tart ki, anyuciék vagy a csávód?
2016. nov. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Utcán nem nagyon izgat a dolog. De ha egy rendezvényen mondjuk egy csajon ugyanolyan alkalmi ruha lenne az már érdekesebb szerintem. Mivel kis városban lakom megvan rá az esély, hogy ugyanott vásároljunk. Bár egyszer egy turkálóban vásárolt rövidnadrág "jött velem szemben" az utcán. Akkor egy picit meglepődtem. :)
2016. nov. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

semmi különös, megjegyzem, hogy jé, nekem is ilyenem van és ennyi

amúgy nem fordult még elő sokszor, pedig majdnem mindig plázás üzletben vásárolok ruhát

szerintem nem ciki

2016. nov. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!