Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vehetnék fel a munkahelyi...

Mit vehetnék fel a munkahelyi karácsonyi partira, hogy ne égjek le a kollégák előtt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Általában félénk, visszafogott fiú vagyok, de esélyes, hogy most karácsony alkalmából kirúgok a hámból. Ehhez keresek bohókás külsőmhöz illő praktikus és egyben elegáns öltözéket. Én általában az a sportcipős-farmeres alkat vagyok,aki megfelelően el tud lazulni egy piaci pólóban egy kisváros gyéren megvilágított főutcáin. Nincsenek olyan ruháim, amik ilyen hivatalos eseményre megfelelőek lennének. Tudnátok e ajánlani egy elegáns szettet, ami illik göndör hajamhoz, barna szememhez, magas testalkatomhoz, sokan azt mondják, jóképű is vagyok. Köszönöm szépen a segítséget! 24/F/első munkahely

#munkahely #mit vegyek fel #karácsony buli #karácsonyi ünnepség
2016. nov. 23. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a dresscode a munkahelyen a bulikon. Ha egy elegáns esemény lesz, esetleg szállodában, étteremben megtartva, akkor fekete vagy sötét (grafit, sötétkék) öltöny, ing, nyakkendő, ha kicsit lazább, akkor öltöny nadrág egy világos inggel, plusz bármilyen zakó (nem kell az öltönynek a felsőrésze), ha pedig teljesen informális, akkor mehet simán a farmer is inggel.
2016. nov. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!