Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok milyen rövid szoknya...

Lányok milyen rövid szoknya az amit még felvesztek, szexi, csábító, de még nem "ribis"? Milyen harisnyával?

Figyelt kérdés
hány évesek vagytok?

2016. nov. 25. 09:06
 1/5 anonim válasza:
2016. nov. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
91%

[link]


Szerintem sokkal jobb, mint amiből kint van minden. Ha ennél kicsit rövidebbet veszek fel, akkor mivel a fenekem felkapja, többet mutatnék, mint szeretnék. Fekete harisnyanadrággal, vagy combfixszel és harisnyatartóval.


19 L

2016. nov. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Szeretem a rövid miniszoknyákat, mivel szép lábaim vannak szeretem mutogatni. (ez az egyetlen dolog amit szeretek magamon) nyáron harisnya nélkül valami szép szandival,mikor hidegebb van harisnyával. Változó,hogy milyennel attól függ hova megyek és melyik illik a szettemhez. 23L
2016. nov. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
76%

Combközépig érőnél rövidebbet nem vennék fel. Csak harisnyával hordok szoknyát, pucér lábbal sosem. A harisnya változó, sima feketétől a csontváz mintásig van mindenféle.

26/L

2016. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én imádom a minit, ez van... és igen, az se baj, ha "ribis".
2020. aug. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!